دانلود بازی اندروید Lunch Hero v0.12.1

Lunch Hero

یک بازی اکشن اندرویدی است و شما در آن قهرمانی را انتخاب می کنید که همانند شخصیت واقعی شما باشد . دنیای بازی شما را به یک سفر خطرناک می برد تا شما در میان دنیاهای اسرارآمیز ، جنگل های مسحور ، سیاه چال های تاریک و ترسناک و قلعه های باستانی بروید و دشمنانتان را نابود کنید . هیولاهایی که در این دنیا وجود دارند بسیار سرسخت و قدرتمند هستند و کشتن آنها کار هر کسی نیست . در بعضی از مراحل بازی هیولاها به صورت انبوه به سمت شما می آیند و شما اگر از مهارت کافی برخوردار نباشید حتما محکوم به شکست هستید پس مهارت خودتان را در بازی Lunch Hero مدام بالاتر ببرید تا در مراحل سخت تر بهتر عمل کنید . قدرت های قهرمانان پرتاب آتش و یخ یا تیرهای آتشین است که با آن می تواند دشمنان را به تلی از خاکستر تبدیل کند . بازی تا جایی ادامه پیدا می کند که شما همه هیولاها را از بین ببرید اما به همین سادگی هم نیست زیرا مراحل بسیار زیادی دارد و دشمنان شما همه نوع هیولایی هست مثل گالم ها ، قارچ های سمی بزرگ ، زامبی ها و … که بی امان به سمت شما می آیند و کار را برای شما سخت تر می کنند . ویژگی های بازی

Lunch Hero

بدین شرح است : صدها مراحله که همه به شکل منحصر به فردی طراحی شده اند ، قهرمانان فراوان که می توانید از میان آنها یکی را انتخاب کنید ، کنترل و گیم پلی آسان و لذت بخش ، وجود تاکتیک های فراوان در بازی که کار را بای شما ساده تر کند ، امکان ارتقای قهرمان و قدرتمند تر کردن آن ، بدون نیاز به اینترنت و کاملا می توانید بازی را به صورت آفلاین تجربه کنید ، محتوی و به روز رسانی های متعدد بازی و … . 
نام: Lunch Hero
حجم فایل: 54 مگابایت
شرکت سازنده: MP Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v0.12.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن ، نقش آفرینی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

Lunch Hero - v0.12.1

Being a popular action role-playing game, Lunch Hero is your dangerous bite-sized journey through the mysterious worlds of enchanted forests, ominous dungeons, and ancient fortresses. Wherever you go, you’ll confront countless hordes of monsters ready to fall victims to your power.Pick up a staff to release fiery fireballs and ice bolts when you need them, or grab a crossbow to hit a bull's eye to turn the tide of battle.

لینک دانلود