تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Lynda – Learning Fusion 360 2021

Lynda Learning Fusion 360 2021

آوردن یک شی طراحی شده به بازار قبلاً به بسته های نرم افزاری مختلفی احتیاج داشت. با Fusion 360 می توانید کارهای خود را برای ساخت همه در یک مکان طراحی ، تکرار ، آزمایش و آماده کنید. در این دوره آموزشی نگاهی خواهیم انداخت به دو نوع عمده ساخت فرم. ابتدا یک رسم ساده را به یک پیوند هندسی پیچیده تبدیل خواهیم کرد که در واقع کار می کند. بعد ، ما یک شکل ارگانیک آشنا را از تصاویر مرجع مدل می کنیم. Fusion با در نظر گرفتن افراد حرفه ای و علاقه مندان ساخته شده است ، چه شما در حال طراحی یک ماشین هستید یا یک مجسمه ، این دوره از ابزار لازم برای شروع برخوردار است. نام من تیلور هوکانسون است ، من یک هنرمند ، مربی و مهندس DIY مستقر در شیکاگو هستم. در

دوره آموزشی Lynda Learning Fusion 360 2021

میاموزید که چگونه از Autodesk Fusion 360 ( برنامه سه بعدی رایانه ای مبتنی بر (CAD) ) ساخت با کمک رایانه (CAM) و مهندسی به کمک رایانه (CAE) استفاده کنید که طراحی ، مهندسی و ساخت را در یک پلت فرم واحد متحد می کند . مربی Taylor Hokansonیک مرور کلی از رابط ارائه می دهد ، سپس از طریق مدل سازی ، مجسمه سازی و رندرهای کار در Fusion 360 پیش می رود. تیلور همچنین نحوه وارد کردن تصاویر مرجع ، استفاده از ابزارهای ترسیم ، اکسترود اشکال سه بعدی ، ترکیب اجزا به مجموعه ها و رندر را نشان می دهد. انیمیشن هایی که طراحی ها را در عمل نشان می دهند. به علاوه اینها در دوره آموزشی Learning Fusion 360 2021 یاد می گیرید که چگونه با ویرایش فرم های T-spline شکل های ارگانیک را مجسمه سازی کنید.

نام: Learning Fusion 360 2021
حجم فایل: 412 مگابایت
شرکت سازنده: Lynda
کیفیت: 720p
زیرنویس: دارد
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 01 ساعت و 25 دقیقه
فرمت فایل: MP4
تاریخ تولید: 2021
رمز فایل: www.download.ir

Lynda - Learning Fusion 360 2021

Learn how to use Autodesk Fusion 360, the cloud-based 3D computer-aided design (CAD), computer-aided manufacturing (CAM), and computer-aided engineering (CAE) application that unifies design, engineering, and manufacturing into a single platform.

لینک دانلود