دانلود نرم افزار MAAT thEQorange v2.1.0 Full version نسخه ویندوز

MAAT thEQorange

یک نرم افزار و یک پلاگین صوتی است که حاصل سال ها تحقیق و پژوهش بسیاری از برنامه نویسان و میکسر های صوتی در زمینه تغییر و تنظیم EQ می باشد . سایر نرم افزار های میکس که مخصوص ویرایش و تغییر EQ هستند تنها می توانند VST 32 بیتی را تغییر و قابل ویرایش کنند که برای بسیار از آهنگ سازان در این دوره قابل قبول نبوده است اما تا قبل از زمانی که این نرم افزار به بازار عرضه شود چیزی غیر از این ممکن نبود و به همین خاطر بسیاری از همکاران در زمینه ویرایش صدا و صداگذاری مجبور به استفاده از این نرم افزار ها می شدند . اما با پیشرفت تکنولوژی و تغییر سخت افزار به سمت قدرت بیشتر ، شرکت MAAT با کمک Tischmeyer توانست راهکاری را آن هم تنها بر روی دستگاه های کامپیوتری اپل با سیستم عامل مکینتاش پیاده سازی کند و نرم افزار MAAT thEQorange را که قادر به ویرایش به صورت VST 64 بیتی را داشت ، عرضه کنند . اما در سال های اول توسعه این نرم افزار نبود نسخه ویندوز برای این نرم افزار که همه بتوانند از آن استفاده کنند نیز نوعی محدودیت به حساب می رفت . به همین خاطر بعد از سال ها تلاش توسط مهندسین MAAT و Tischmeyer ، این نرم افزار برای نسخه ویندوز نیز منتشر شد تا همگان بتوانند از قدرت بالای این نرم افزار در تهیه ، ویرایش و ساخت انواع موسیقی و صداگذاری استفاده کنند و از آن لذت ببرند . با رابط کاربری ساده ای که این نرم افزار دارد می تواند نیاز های همه کاربران در هر سطح حرفه ای را تامین کند . یکی از امکانات بی شمار که در

نرم افزار MAAT thEQorange

قرار داده شده تا با استفاده از آن بتوانید بهترین تجربه را از یک نرم افزار ویرایش صدا داشته باشید دکمه Sort است که برای اینکه در استفاده از فیلتر زیاده روی نشود و نتیجه آن یک دستور عجیب و غریب نباشد ، در نرم افزار قرار داده شده است .
نام: MAAT thEQorange Full version
حجم فایل: 12 مگابایت
شرکت سازنده: MAAT Digital
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

MAAT thEQorange - v2.1.0 Full version

Many mastering engineers, including MAAT founder Friedemann Tischmeyer, were fans of Algorithmix’s legendary original Linear Phase PEQ Orange. Unfortunately, the Algorithmix EQs were available only as 32 bit VSTs for PC and our workstations and our industry has evolved since then. Tischmeyer’s students repeatedly asked for alternatives, which caused him to scan the market for other high class EQs. Colleague Bob Katz recommended EQuilibrium, an insanely versatile tool, which Tischmeyer used for teaching. However, he could not find a satisfying alternative which would take the place of his original PEQ Orange.

لینک دانلود