تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Mable & The Wood v1.0.9 نسخه GOG

Mable & The Wood

یک بازی 2 بعدی و اکشن درباره دختری به نام Mable است که به تازگی توسط جادوگران به زندگی بازگشته است . هدف بازگرداندن شما از زندگی این بوده است که یک پیشگویی قدیمی وجود داشته که در آن به دختری با ظواهر شما اشاره شده است و اینکه او یا ناجی دنیا می شود و یا باعث از بین رفتن آن . پس انتخاب این دو راه توسط شما صورت می گیرد و می توانید ناجی باشید یا کاری کنید که دنیا به انتهای خودش برسد . مسیری که بعد از بازگشت شما از مرگ پیش رویتان قرار می گیرد مسیر سختی است که از جانوران و غول های بزرگ پر شده است و شما باید همه آنها را نابود کنید و یا توسط آنها نابود شوید . در بازی Mable & The Wood هر چه پیش می روید به سختی راه پی می برید اما دنیا شما را تنها نمی گذارد و در عوض کار خوبی که برای نجات دنیا انجام می دهید به شما پاداش می دهد و پاداش شما بهره مند شدن از قدرت هایی است که به مرور به استفاده از آنها استاد می شوید و می توانید با قدرت ویژه ای به جنگ با دشمنان و غول ها بروید . اما در

بازی Mable & The Wood

برای کسانی که از خشونت فراری هستند نیز راه حلی قرار داده است و آن این است که می توانید از سیاهچاله ها و راه های مخفی که به دور از وجود هرگونه هیولایی است عبور کنید و به انتهای بازی برسید و بازی را تمام کنید . انتخاب با شماست که بین راه سخت و آسان کدام را انتخاب می کنید ، همچنین انتخاب اینکه تبدیل به سیاهی شوید و دنیا را نابود کنید و یا علیه سیاهی بجنگید و آن را نابود کنید نیز حق انتخاب دارید و باید عاقلانه تصمیم بگیرید . 
نام: Mable & The Wood
حجم فایل: 606 مگابایت
شرکت سازنده: Triplevision Games
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 6
ورژن: v1.0.9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Graffiti Games
رمز فایل: www.download.ir

Mable & The Wood v1.0.9 - GOG

Mable & The Wood is a Metroidvania where you hunt down massive beasts and, upon destroying them, shapeshift into their forms in order to use their powers to save or destroy the world. Players with less violent intent can find secret paths to complete Mable without killing anything, including bosses.Unlike most Metroidvanias Mable does not allow you to run, jump and kill on your own. Instead, you must use non-human forms to attack creatures and traverse through difficult challenges.

لینک دانلود