تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر MachiaVillain Plague نسخه PLAZA

MachiaVillain Plague

یک بازی مدیریت عمارت شیطانی و استراتژیک می باشد که با الهام از بازی های Dungeon Keeper و Prison Architect و هر فیلم ترسناک کلیشه ای که فکرش را بکنید ، ساخته شده است . منزل خود را بسازید ، هیولاهای خود را بزرگ کنید ، تله های خود را برپا کنید و قربانی ها را از بین ببرید ، فقط به یاد داشته باشید که اگر می خواهید در کار خود معروف شوید ، باید از شیوه ها و روش های فیلم های ترسناک استفاده کنید . این بازی در Villain City جریان دارد ، یک جامعه ی لوکس که در تپه های وحشت قرار گرفته است . قاتلان تبر به دست ، دانشمندان دیوانه ، فراری های مالیاتی و دیگر انواع آدم های بد در این شهر زندگی می کنند و این محل به نوعی بهشت آن هاست . آن ها می توانند با خیال راحت به استراحت بپردازند و تفریح کنند و خود را آماده ی تبدیل شدن به یک موجود خبیث حرفه ای کنند . شما یکی از همین شخصیت ها هستید که سعی دارید به ترسناک ترین و خبیث ترین فرد شهر تبدیل شوید . به همین منظور از یک مشاور املاک خانه ای را خریداری می کنید ، خانه ای که مشاور به قول داده در بهترین منطقه باشد و شامل کلی وسیله برای ترساندن شود ، اما در عوض شما یک زمین خالی پر از مگس موذی را دریافت می کنید که نزدیک جنگل زباله هاست . با این حال اما شما هنوز در تصمیم خود جدی هستید و با کمک مینیون ها و قاتل ها و همچنین کار گذاشتن تله ها سعی می کنید تا ترسناک ترین محل را بسازید و به اعمال شیطانی بپردازید . برای این کار در بازی یک انجمن نیز ایجاد شده که به شما اجازه می دهد تنها به میزان محدودی در کارهای خود وحشی گری کنید ، پس باید در گذر زمان سطح شرارت خود را بالاتر ببرید .

بازی MachiaVillain Plague

که جدیدترین به روز رسان عنوان MachiaVillain است ، شامل یک رویداد با محوریت ویروس می شود و همچنین در آن یک سری از باگ ها و مشکلات فنی بر طرف شده اند . 
نام: MachiaVillain Plague
حجم فایل: 809 مگابایت
شرکت سازنده: Wild Factor
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Good Shepherd Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

MachiaVillain Plague - PLAZA

Every victim stays at home. No one to rob, no one to kill, no fun. Our evil minions were sad... So we needed to do something! That's why our team has decided to donate all of Wild Factor's May 2020 profits from the sale of Machiavillain to organizations fighting Covid! And with that, the plague update: We added the survival kit during this difficult time: Toilet paper. Always have one at hand when you cut yourself while shaving. Medical mask Looks cool on you when you do evil stuff. Hand sanitizer And: The virus event has been deactivated. You can get food poisoning now if you eat food that went bad. Keep your human flesh fresh!

لینک دانلود