تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Machine Learning Prerequisites for 2021

Machine Learning Prerequisites for 2021

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف udemy و به زبان انگلیسی میباشد . در این دوره ، شما می خواهید پیش نیازهای یادگیری ماشین را یاد بگیرید . یادگیری ماشین موضوعی گسترده است که زمینه های مختلف دیگری مانند ریاضیات و آمار را در بر می گیرد که آن را پیچیده می کند . این یک شروع برای یادگیری ماشین مدرن با آموزش مفاهیم مهم مورد نیاز برای شروع کار با یادگیری ماشین است . ما این دوره را با معرفی خود با یادگیری ماشین شروع خواهیم کرد و سپس محیط توسعه را در سیستمهای مختلف تنظیم خواهیم کرد و به سمت ریاضیات حرکت خواهیم کرد و در آنجا مفاهیم مهم مختلفی را از جبر و خطی جبر بررسی خواهیم کرد و پس از آن با آماری آشنا می شویم که در مورد توزیع احتمال می خواهیم یاد بگیریم . میانگین ، حالت و سایر مفاهیم مهم دیگر. این دوره مخصوص توسعه دهندگان مبتدی پایتون درباره علم داده و یادگیری ماشین کنجکاو هستند می باشد و مبانی آن پایتون می باشد .

آنچه در دوره Machine Learning Prerequisites for 2021 خواهید آموخت: _ مبانی یادگیری ماشین . _ ساخت مدلهای یادگیری ماشین قدرتمند . _ پیش نیازهای یادگیری ماشین در سال 2021

نام: Machine Learning Prerequisites for 2021
شرکت سازنده: udemy
تاریخ انتشار: 2020
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 21 دقیقه
فرمت فایل: mp4
رمز فایل: www.download.ir

Machine Learning Prerequisites for 2021

In this course, you are going to learn the prerequisites for machine learning. Machine Learning is a vast subject that involved various other fields like Mathematics and Statistics which makes it complex. So when someone starts this journey there are very high chances to get confused due to too many concepts bombarded at you. It's an experienced opinion that a strong foundation can help us to make this journey much easier, this will provide a jump start for modern machine learning by teaching the important concepts required to get started with machine learning.

لینک دانلود