دانلود بازی کامیون رانی دیوانه وار اندروید Mad Truck Challenge v4.4

Mad Truck Challenge

نام بازی بسیار محبوب و چالشی که در آن سوار بر خودرو های جنگنده و هیولا مانند شده و وارد میدان های خشن جنگ با دیگر ماشین ها می روید ، هیجان و استرس بازی باور نکردی و گیم پلی بسیار اعتیاد آور شما را ساعت ها میخکوب این بازی بسیار جذاب می کند . شما می توانید ماشین های خود را به سلبقه خودتان طراحی کرده ، قیافه آن را وحشت آور و خشن کنید و همینطور سلاح های انتخابی مانند مسلسل ، موشک ، نارنجک و … را بر روی آن کار بگذارید . با برنده شدن در مسابقه های بازی امیتاز دریافت کرده و با استفاده از آنها خودرو های جدید بخرید ، آنها را تغییر داده و تقویت کنید یا سلاح های خود را ارتقاء دهید تا بتوانید سطح خود را در بازی افزایش داده و به سراق دشمنان سر سخت تر بروید . بازی کاملا آنلاین بوده و شما با دیگر افراد در سراسر جهان به رقابت و جدل خواهید پرداخت که همین مورد بازی را بسیار هیجانی و چالشی تر از دیگر بازی های مشابه می کند .

بازی Mad Truck Challenge

دارای گرافیکی 2 بعدی و خیره کننده به همراه صحنه و محیط های بسیار جذابی می باشد که مخاطب را به سرعت جذب خود می کند . بازی دارای 72 سطح مختلف از آسان به سخت می باشد که شما با انجام هر کدام از این ماموریت ها امتیاز های بازی را کسب خواهید کرد .
نام: Mad Truck Challenge
حجم فایل: 84 مگابایت
شرکت سازنده: SMOKOKO LTD
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Mad Truck Challenge - v4.4

Gear up for roaring, action-packed race battles against the mean Monster Trucks! They’re waiting at the Mad Truck Challenge starting line! Strap up for a relentless racing simulator and have your adrenaline pumping. Select your truck, armed with rockets, and race against the toughest offroad drivers on the planet.

لینک دانلود