تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید MAFIA Fake Family Old Sandboxed Town

M.A.F.I.A Fake Family Old Sandboxed Town

درباره شخصی به اسم باب است . او که تصمیم دارد کار خلاف را برای هیمشه کنار بگذارد و با آخرین معماله ای که پیش رو دارد برای هیمشه از دنیای جرم و جنایت خداحافظی کند ، درگیر مسائلی می شود که هرگز تصورش را هم نمی کرده است و می فهمد که سرنوشت اتفاق دیگری برای او رقم زده است و باید تسلیم آن شود . پس با درگیر شدن در آخرین معامله او وارد یک سری از دعواهای مافیایی می شود . باب دوستی به نام لوک داشته است که وکیلی لایق بوده و او را در بسیاری از دادگاه ها نجات داده است . لوک درگیر دعوا و متهم به دزدیدن یک میلیون دلار پول می شود . کسانی که خیال می کنند لوک پول های آنها را برداشته است به او می گویند اگر خودش را تحویل دهد او را زنده می گذارند . به همین خاطر لوک به باب درخواست کمک می فرستد و به او داستان را می گوید حالا باب مانده است با یک بدهی قدیمی به لوک که باید آن را پرداخت کند . در بازی ماجرایی M.A.F.I.A Fake Family Old Sandboxed Town 2020 شما نقش باب را بازی می کنید که باید به دوست قدیمی و وکیل وفادارش کمک کند تا راز گم شدن یک میلیون دلار را پیدا کند . اما مسیر پیش روی شما از خطرناک ترین مسیرهایی است که انتخاب کرده اید و اینبار با باندهای مافیایی طرف هستید و ممکن است در این راه کشته شوید .

بازی M.A.F.I.A Fake Family Old Sandboxed Town 2020

به صورت داستانی است و نیازی به اصتال دائم به اینترنت نداشته و به صورت آفلاین نیز قابل بازی است . همچنین این بازی به صورت رایگان در اختیار همه بازیکنان قرار گرفته است .
نام: M.A.F.I.A Fake Family Old Sandboxed Town 2020
حجم فایل: 100 مگابایت
شرکت سازنده: Wild West Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.06
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجرایی
مناسب برای گروه سنی: 18 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

M.A.F.I.A Fake Family Old Sandboxed Town 2020 v2.06

After leaving the liberty ahead of time, Bob decides to tie up with a criminal past and start a new life that is in no way connected with the mafia. But fate has other plans for it. And so, getting involved in the adventure, which was to be his last illegal business, Bob is in the midst of a mafia showdown. His lawyer and friend Luke, who dragged Joe out of prison as much as 15 years ahead of time, finds himself on sight in the clan of Salavani.

لینک دانلود