دانلود بازی کامپیوتر MAN STANDING نسخه ALI213

MAN STANDING

بازی ای در سبک اکشن و ماجرایی می باشد که با همکاری دو شرکت ALFINA GAMERS و ALFINA WORLD GAME PUBLISHNG ساخته شده است و هدفشان ارائه ی تجربه ای منحصر به فرد به بازیکن ها می باشد . خود را آماده کنید تا وارد چالش هایی از سوی طبیعت ، خطرهای شگفت انگیز ، دشمنان جدی و از همه مهم تر خودتان شوید . محیط بازی MAN STANDING به صورت جهان باز و بی پایان طراحی شده است و بازیکن در نقش تنها فرد باقی مانده در جهان قرار می گیرد که مبتلا به اسکیزوفرنی می باشد . او به مکان هایی می رود مردم قبل از مردنشان در آن جاها خاطرات یا اثراتی را به جا گذاشته باشند . البته همه چیز به همین سادگی نیست و شما در طول ماجراجویی های خود با دشمن های خبیث و شیطانی ای رو به رو می شوید که می توانند برای شما دردسر ایجاد کنند و شما باید با آن ها مقابله کنید . در این عنوان قرار است با گرافیک بسیار بالایی رو به رو شوید ، گرافیکی که با یکی از پیشرفته ترین موتورهای بازی سازی موجود ساخته شده و مانند کنسول های نسل بعدی می باشد . طرح اصلی داستان این عنوان به طرز عمیقی فلسفی می باشد که البته برای همه قابل درک نیست . نبردهایی هم که در بازی شکل می گیرند بسیار هیجان انگیز و جذاب هستند و در مجموع این عنوان بیش از چهل ساعت گیم پلی دارد و به گونه ای ساخته شده که گیم پلی اعتیاد آوری داشته باشد و بتواند مدت زمان زیادی شما را سرگرم کند . حال و هوای

بازی MAN STANDING

شباهت های زیادی به یکی از بازی های شاخص امسال یعنی Death Stranding دارد که قرار است به زودی برای رایانه های شخصی منتشر شود و شاهد اشاره و ارجاع های جالب و با مزه ای به این عنوان هستیم . 
نام: MAN STANDING
حجم فایل: 293 مگابایت
شرکت سازنده: ALFINA GAMERS, rocketship
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
نسخه: ALI213
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: ALFINA WORLD GAME PUBLISHING
رمز فایل: www.download.ir

MAN STANDING - ALI213

MAN STANDING is a survival game in an open, endless world. The player will have to shoulder the heavy burden of the only surviving person in the world who, in a fit of schizophrenic delirium, walks to places that hold memories of untimely people who left this world. But everything is not so simple - in this dangerous journey evil enemies and anomalies will interfere with you. But you will not let them get in your way!

لینک دانلود