تبلیغات
تبلیغات

دانلود سیستم عامل Manjaro Linux – KDE Plasma 19.0 x64

Manjaro Linux – KDE Plasma

یکی دیگر از توزیع های سیستم عامل محبوب لینوکس است که برای پردازنده هایی با معماری 32 و 64 بیتی طراحی شده است و بسیار کاربرپسند تر از سایر نسخه های لینوکس می باشد و دارای طراحی ساده و سبک است . از دیگر نسخه های این سیستم عامل نسخه آرچ آن است که برای کار با آن دانش بالایی نیاز است و مناسب کاربران عادی و معمولی خانگی نیست ، اما این نسخه از تمامی ویژگی های حرفه ای نسخه Arch بهره می برد و تمامی آن قابلیت ها را در یک نسخه کاربرپسند و ساده جای داده است تا هر کاربری با هر دانشی توانایی استفاده از این امکانات را داشته باشد . تمرکز کلی

سیستم عامل Manjaro Linux – KDE Plasma

در این است که قابلیت های بالا و کاربردی نسخه آرچ را برای کاربران معمولی و خانگی در دسترس قرار دهد . این سیستم عامل برای افرادی طراحی شده است که می خواهند یک میز کار یا صفحه پیش زمینه قابل تنظیم داشته باشند و دسترسی به مضامین ، ابزارک ها ، برنامه ها و موارد دیگر را آسان تر کند . شعار توزیع کننده این نسخه ویژگی های غنی و کاربردی برای تمامی کاربران است . ویژگی های کلیدی سیستم عامل Manjaro Linux – KDE Plasma بدین شرح است : امنیت بالا ، کنترل آسان کامپیوتر ، امکان انجام چندین کار به طور همزمان و مولتی تسکینگ بسیار کارآمد ، انعطاف پذیر و قابل تنظیم ، رابط کاربری زیبا و کاربر پسند مناسب مبتدیان و متخصصان نسخه لینوکس و … .
نام: Manjaro Linux – KDE Plasma
حجم فایل: 2.91 گیگابایت
شرکت سازنده: Manjaro
تاریخ انتشار: 2020
فرمت فایل: iso
پلتفرم: لینوکس
رمز فایل: www.download.ir

Manjaro Linux – KDE Plasma 19.0 x64

Manjaro Linux – KDE Plasma is a user-friendly Linux distribution based on the Arch Linux operating system. Arch Linux is a Linux distribution for computers with x86 and x64 architecture, designed to be simple and lightweight. However, Arch distribution is only applicable to professional users, and its use requires high technical knowledge. The Manjaro distribution brings all the benefits of the Arch operating system, and in addition, it focuses on user-friendliness and availability.

لینک دانلود