دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود رایگان کتاب صوتی انسان در جستجوی معنا – ویکتور فرانکل

انسان در جستجوی معنا

در سال 1946 برای اولین بار منتشر شد. این کتاب یکی از بهترین نمونه‌های ادبی در ادبیات روانشناسانه است و روایت زندگی و نجات یافتن دکتر ویکتور فرانکل در اردوگاه کار اجباری رژیم نازی را شرح می‌دهد. ، ویکتور فرانکل برای میلیون ها خواننده به عنوان یک روان درمانگر شناخته می شود که در جستجوی پاسخ به سوالات نهایی زندگی ، مرگ و رنج از حوزه خود فراتر رفته است. جستجوی انسان برای معنای نهایی میل ناخودآگاه انسان برای الهام یا مکاشفه را بررسی می کند و نشان می دهد که چگونه زندگی می تواند در هر نوبت معنای عمیقی ارائه دهد . فرانکل در جستجوی معنای نهایی ، تمایل گاه ناخودآگاه ما برای الهام یا مکاشفه را بررسی می کند. او توضیح می دهد که چگونه می توانیم برای خود معنا ایجاد کنیم و در نهایت ، او نشان می دهد که زندگی بیش از آنچه تصور می کنیم به ما ارائه می دهد. او با اعتقاد به اینکه وجود ما بسیار بیشتر از چیزی است که به نظر می رسد ، می گوید: هیچ کس نمی تواند ما را وادار کند که باور کنیم انسان یک حیوان متعالی است وقتی بتوانیم نشان دهیم که در درون او یک فرشته سرکوب شده وجود دارد. اگر به دنبال چرایی زندگی‌تان هستید، دکتر ویکتور فرانکل در

کتاب انسان در جستجوی معنا

به شما کمک می‌کند تا آن را پیدا کنید. معنادرمانی برای تمامی انسان‌هایی که در دام روزمرگی افتاده‌اند و نمی‌دانند هدفشان از زنده بودن چیست و برای چه‌چیزی باید تلاش کنند، می‌تواند بسیار مفید باشد.
نام: انسان در جستجوی معنا
حجم فایل: 277 مگابایت
تاریخ انتشار: 1400
زبان: فارسی
ژانر: روانشناسی و موفقیت
فرمت فایل: MP3
نویسنده: ويكتور فرانكل
رمز فایل: www.download.ir
 • 6 replies
  1. فخرالدین says:

   موسیه ملک پور عزیز وقتیکه چیزی رو رایگان هدیه میدید نیازی نیست هر ۳ دقیقه یکبار اعلام کنید
   منکه انقدر از شنیدن تبلیغ موسسه ملک پور کلافه شدم که بیخیال شنیدن بقیه کتاب شدم.
   بله بنده هم همین طور … و با عرض پوزش حسابی لعنت فرستادم به این نوع تبلغ کردن که نه تنها
   به اعتبار شما کمک نمی کند بلکه شنوندگان را از شنیدن محصولات شما متنفر می کند
   امیدوارم از اینکه خیلی رک نظر خودم را در باره این فایل صوتی کتاب مورد علاقه خودم
   خدمت شما عرض کردم ناراحت نشده باشید .
   امید وارم در نوع تبلیغات خود یک تجدید نظر بفرماید .
   با سپاس .

   پاسخ دادن
  2. امیر says:

   موسیه ملک پور عزیز وقتیکه چیزی رو رایگان هدیه میدید نیازی نیست هر ۳ دقیقه یکبار اعلام کنید.منکه انقدر از شنیدن تبلیغ موسسه ملک پور کلافه شدم که بیخیال شنیدن بقیه کتاب شدم.

   پاسخ دادن

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *