تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Marketing Analytics: Pricing Strategies and Price Analytics

Marketing Analytics: Pricing Strategies and Price Analytics

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Udemy و به زبان انگلیسی میباشد .شرح دوره Marketing Analytics: Pricing Strategies and Price Analytics:شما به دنبال یک دوره کامل در مورد استراتژی های قیمت گذاری و تجزیه و تحلیل قیمت گذاری هستید که درآمد / سود شرکت شما را به حداکثر برساند ، درست است؟ این دوره به شما می آموزد که شما باید در مورد استراتژی های مختلف قیمت گذاری و نحوه اجرای آن با استفاده از امتیازات حداکثر قیمت بدانید .پس از گذراندن

دوره Marketing Analytics: Pricing Strategies and Price Analytics

می توانید:راهکارهای قیمت گذاری مانند قیمت گذاری خطی ساده ، بسته بندی قیمت ، تخفیف مقدار ، تخفیف قیمت ، اعمال تعرفه دو بخشی و موارد دیگر را اجرا کنید . با اجرای حداکثر امتیاز نقطه درآمد / سود با استفاده از افزونه حل کننده اکسل ، درآمد / سود شرکت خود را افزایش دهید . با اطمینان تمرین کنید ، در مورد استراتژی های مختلف قیمت گذاری استفاده شده توسط سازمان ها ، بحث و گفتگو داشته باشید .چگونه دوره Marketing Analytics: Pricing Strategies and Price Analytics به شما کمک می کند؟گواهی تأیید تکمیل به کلیه دانشجویانی که این دوره بازاریابی را انجام می دهند ارائه می شود: استراتژی های قیمت گذاری و دوره تحلیلی قیمت.اگر مدیر اقتصادی یا مدیر اجرایی یا دانشجویی هستید که می خواهید استراتژی های قیمت گذاری را در مشکلات دنیای واقعی کسب و کار بیاموزید و به کار ببندید ، این دوره با آموزش به شما محبوب ترین استراتژی های قیمت گذاری و نحوه اجرای آن ، پایه ای محکم را برای شما رقم خواهد زد. آی تی.چرا باید این دوره را انتخاب کنید؟_ مفاهیم نظری و موارد استفاده از هر استراتژی قیمت گذاری ._ دستورالعمل های مرحله به مرحله در مورد چگونگی رسیدن به امتیاز / درآمد حداکثر بهینه در اکسل ._ بارگیری فایل اکسل حاوی داده ها و راه حل های مورد استفاده در هر سخنرانی ._ کلاس یادداشت ها و تکالیف برای تجدید نظر و تمرین مفاهیم ._ کلاسهای عملی که در آن ما برای هر یک از این استراتژی ها الگوی ایجاد می کنیم ، چیزی است که این دوره را از سایر دوره های آنلاین موجود متمایز می کند .در دوره Marketing Analytics: Pricing Strategies and Price Analytics چه چیزی پوشش داده شده است؟دانستن تأثیر قیمت گذاری بر درآمد و سودآوری از مهمترین موضوعاتی است که مدیران با آن روبرو هستند . در این دوره ، ما بررسی خواهیم کرد که چگونه می توان از آنالیزوریک برای تعیین استراتژی قیمت گذاری مورد استفاده استفاده کرد ، که به دستیابی به اهداف شرکت کمک می کند .
نام: Marketing Analytics: Pricing Strategies and Price Analytics
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2020
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Udemy
رمز فایل: www.download.ir

Marketing Analytics: Pricing Strategies and Price Analytics

You're looking for a complete course on pricing strategies and pricing analytics that maximize your firm revenue/profit, right?

لینک دانلود