تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Masha and the Bear – Spot the differences v3.5

Masha and the Bear – Spot the differences

یک بازی پازلی و سرگرمی است که در آن ماشا و خرس حضور دارند . در این بازی بیش از 100 تصویر مختلف وجود دارد ، در هر بار بازی دو تصویر به ظاهر یکسان برای شما نشان داده می شود اما در اصل این دو تصویر با هم تفاوت هایی دارند که شما باید آنها را پیدا کنید . تعداد تفاوت ها در هر عکس 8 عدد است که به محض پیدا کردن آنها ، دو تصویر دیگر از مارشا و خرس نشان داده می شود . اما آیا می توانید همه آنها را پیدا کنید ؟. این بازی مناسب کودکانی است که دقت پایینی دارند و در این بازی دقتشان زیاد می شوند . شما باید تصاویری که تفاوت هایی دارند را پیدا کنید ، تفاوت ها می توانند در رنگ ، اندازه تصویر ، نوع کاراکتر و … باشند . در بازی Masha and the Bear – Spot the differences دقت بالا از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر چشمان تیز بین داشته باشید به کارتان می آید و می توانید راحت تر تفاوت ها را پیدا کنید . همه تصاویری که به شما نشان داده می شود از انیمیشن سریالی محبوب ماشا و خرس آورده شده است و ماجراهای آنها را نشان می دهد . هر سنی دارید این بازی مناسب شماست زیرا برای گذران وقت بسیار مناسب است و بی نیاز از اینترنت می باشد که یم توانید انرا در هر جایی استفاده کنید . از دیگر امکانات

بازی Masha and the Bear – Spot the differences

می توان به : بیش از 100 تصویر از ماشا و دوست همیشه همراهش خرس ، سناریوهای مختلف و متفاوت که در هر تصویر می توانید به آنها برسید ، باعث تحریک توجه و ادراک بصری کودکان می شود و می تواند مناسب کودکانی که توجه و دفت پایینی دارند ، باشد ، بازی کاملا رایگان و رابط کاربری ساده و … اشاره کرد .
نام: Masha and the Bear - Spot the differences
حجم فایل: 45 مگابایت
شرکت سازنده: AppQuiz
ورژن: v3.5
آپدیت: 2020
زبان: انکلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازل ، بازی هوش
مناسب برای گروه سنی: 3+
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

Masha and the Bear - Spot the differences - v3.5

In this game you will find more than 100 different images to have fun with Masha and the Bear. Two identical images will appear in each game, but they are not identical because there are 8 differences that are almost imperceptible. Pay close attention and find the 8 differences! Will you be able to find them all?

لینک دانلود