تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Mask of Mists v1.0.4 نسخه کرک شده CODEX

به روز رسانی :

1399/01/24 آپدیت Mask of Mists Update v1.0.4 نسخه CODEX اضافه شد.

Mask of Mist

یک بازی اکشن و ماجرایی است که در سال 2020 و توسط 9 Eyes Game Studio و Stately Snail طراحی و منتشرشده است. شخصیت اصلی بازی یک سرباز مزدور است که وظیفه دارد یکی از مهم‌ترین افراد آکادمی جادوگران که چندی پیش به‌صورت مرموزی ناپدید شد را پیدا کند. او در یکی از بخش‌های بسیار خطرناک که با جادوی مخوفی طلسم شده بود در حال تحقیق و بررسی بود که ناگهان ارتباطش با جهان بیرون قطع‌شده و ناپدید می‌شود. بعدازاینکه این منطقه تحت تأثیر جادویی قدرتمند قرار می‌گیرد، موجودات عجیب‌وغریب و ترسناکی در آن ظاهر می‌شوند و آن را منطقه‌ای غیرقابل‌سکونت تبدیل می‌کنند. در طی روند

بازی Mask of Mists

با معماهای مختلفی روبه‌رو خواهید شد که هرکدام به‌نوعی شمارا به چالش خواهند کشید. پس از نابود کردن گیاهان جادویی، می‌توانید از باقی‌مانده‌ی آن‌ها معجون‌هایی بسازید که در مصارف مختلف قابل‌استفاده خواهند بود.
نام: Mask of Mists
حجم فایل: 1.1 گیگابایت
شرکت سازنده: 9 Eyes Game Studio
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: 9 Eyes Game Studio, Stately Snail
رمز فایل: www.download.ir

Mask of Mists Update v1.0.4 - CODEX

In this game, you are a mercenary who was assigned to find a missing person. One of the Archmages of the Academy broke the communication when he was conducting his research in the depths of the Infected Territory. At one time this area had been exposed to the monstrous amount of magic, and it is filled now with creatures of the Abyss. Go on the trail of the missing Archmage and plunge into the atmosphere of an adventure full of magic and dangers!

لینک دانلود