تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی MasterClass – Misty Copeland Teaches Ballet Technique and Artistry

MasterClass Misty Copeland Teaches Ballet Technique and Artistry

میستی کوپلند از همان لحظه ای که در 13 سالگی پا به زمین رقص گذاشت ، از هنجار فاصله گرفت. سه ماه بعد ، بالرین در حال رشد در حال رقصیدن بود. در مدت بیش از یک سال ، او در حال اجرای حرفه ای بود ، یک موفقیت تقریباً غیرقابل تحقق در دنیای رقص کلاسیک. موسیقی و اجرا به او صدایی داد و به او کمک کرد تا از شرایط سخت خارج شود. آنها همچنین به وی کمک کردند تا بستری را برای حمایت از تنوع و فراگیری ایجاد کند. اکنون ، او به عنوان اولین زن رقصنده اصلی تئاتر باله آمریکایی آفریقایی تبار ، الهام بخش در سراسر جهان و یک نماد فرهنگی است. بالرین تاریخ ساز از طریق MasterClass خود به شما می آموزد که درک بالاتری از باله و قدرت آزادی بخش حرکت را داشته باشید. در کلاس میستی ، بیاموزید که منحصر به فرد خود را در آغوش بگیرید و از طریق زبان جهانی رقص ، یک داستان را روی صحنه بگویید. در میخانه ، میستی تکنیک های گرمایش و ساختنی خود را از تابلوها تا خیابان ها به نمایش می گذارد و به شما می آموزد که روی تکرار کیفیت حرکت خود تمرکز کنید. او همچنین تنوع Black Swan و اجراهای خود را شکسته و رویکرد خود را برای ارائه نمایش های قدرتمند و پویا به اشتراک می گذارد. او به شما نشان می دهد که چگونه با شرکا و با طراحان طراح هنرمندانه روی صحنه کار می کند ، چگونه شخصیت ها را مجسم می کند و چگونه می توانید با رقص و حرکت اصیل ، ارگانیک احساسات را زنده کنید.
 • در این دوره ، با موارد زیر آشنا خواهید شد:
 • موقعیت های باله
 • روشهای گرم کردن
 • تنوع و گنجاندن در باله
 • نمایش های Misty Copeland’s Black Swan
 • تکنیک و هنر متعادل کننده
 • حضور در صحنه
 • ارائه عملکرد پویا
 • مجسم کردن شخصیت ها
 • کار با دیگران
 • همکاری با طراحان رقص
نام: MasterClass - Misty Copeland Teaches Ballet Technique and Artistry
حجم فایل: 1.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/10/17
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

MasterClass - Misty Copeland Teaches Ballet Technique and Artistry

From the moment she stepped on the dance floor at age 13, Misty Copeland broke away from the norm. Three months later, the burgeoning ballerina was dancing en pointe. In just over a year, she was performing professionally, a nearly unfathomable accomplishment in the world of classical dance.
Music and performing gave her a voice and helped her rise out of difficult circumstances. They also helped her create a platform to advocate for diversity and inclusion. Now, as the prestigious American Ballet Theatre’s first African American female principal dancer, she’s an inspiration around the world and a cultural icon. Through her MasterClass, the history-making ballerina is teaching you to develop a deeper appreciation for ballet and the liberating power of movement.

لینک دانلود