تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Mastering Xamarin.Forms Development

Mastering Xamarin.Forms Development

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Lynda و به زبان انگلیسی میباشد . XAML همیشه پشتیبانی بسیار خوبی از یک ظاهر طراحی شده داشته است ، اما صفحات یک ظاهر طراحی شده و عناصر UI به صورت کراس پلتفرم برخی از چالش ها را نشان می دهد . در دوره Mastering Xamarin.Forms Development بیاموزید که چگونه Xamarin.Forms این مشکل را حل می کند . اسکات پترسون نحوه استفاده از سبک ها و مضامین داخلی داخلی را نشان می دهد تا ظاهری بی نظیر و یکنواخت برای برنامه های Windows ، iOS یا Android خود ایجاد کنید . او همچنین نحوه استفاده از سبک ها و محرک های سبک پویا را برای تطبیق تجربیات برای دستگاه ها و سیستم عامل های مختلف نشان می دهد .

دوره Mastering Xamarin.Forms Development: 3 Styles and Theming

سه قسمت از یک مجموعه نه قسمتی در ساخت برنامه های تلفن همراه کراس پلتفرم با Xamarin.Forms است ، و به شما کمک می کند با استفاده از این ابزار برنامه های بسیار زیبایی ایجاد کنید .محتوای دوره Mastering Xamarin.Forms Development: 3 Styles and Theming: _ فهرست مطالب _ مقدمه 1. سبک ها و مضامین آنها _ نتیجه
نام: Mastering Xamarin.Forms Development: 3 Styles and Theming
شرکت سازنده: Lynda
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 51 دقیقه
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Lynda
رمز فایل: www.download.ir

Mastering Xamarin.Forms Development: 3 Styles and Theming

XAML has always had great support for styling, but styling pages and UI elements in a cross-platform manner presents some challenges.

لینک دانلود