دانلود بازی Disco Elysium نسخه مک

Disco Elysium

یک بازی نقش آفرینی پیش گامانه و نفس گیر است . شما در نقش یک کارآگاه قرار می گیرید و به یک سیستم مهارت منحصر به فرد و یک شهر پر از ماجراجویی دسترسی دارید . شخصیت های فراموش نشده ی این بازی را مورد بازجویی قرار بدهید ، دنبال قاتل بگردید و او را به سزای اعمالش برسانید یا که رشوه بگیرید و با او کاری نداشته باشید . انتخاب ، انتخاب شماست ، می توانید تصمیم بگیرید که به یک قهرمان تبدیل شود یا به یک فاجعه ی مطلق در انسانیت . شما در این عنوان به صورت بی سابقه ای آزاد هستید تا انتخاب انجام دهید و تصمیم بگیرید . می توانید بترسانید ، شیرین سخنی کنید ، به خشونت متوسل شوید ، شعر بنویسید ، آواز کارائوکه بخوانید ، برقصید یا که به دنبال معنی زندگی بگردید .

بازی Disco Elysium

قرار است یکی از بهترین عنوان های نقش آفرینی ای باشد که به ریشه های این سبک کاملا وفادار است . شما در این بازی به ایزارهای بی شماری دسترسی خواهید داشت . از 24 مهارتی که در بازی هست استفاده کنید یا که آن ها را با یک دیگر ترکیب کنید . شما همچنین به بیش از 80 مورد لباس دسترسی دارید که به شما اجازه می دهند به هر سبکی که دوست دارید ، لباس بپوشید . شما همچنین می توانید با استفاده از 60 نوع طرز فکر و دیدگاهی که وجود دارند ، شخصیت خود را توسعه دهید و او را تبدیل به شخصیت عمیق تر کنید . سیستم دیالوگ و گفت و گو با شخصیت های این عنوان واقعا انقلابی است . جهان این بازی کاملا زنده است و شامل شخصیت هایی می شود که انگار کاملا واقعی اند و هیچ چیز اضافه ای در آن دیده نمی شود . تعامل شما با هر کدام از آن ها متفاوت خواهد بود ، ممکن است با یکیشان اختلاف داشته باشید و کارتان به جنگ علیه یک دیگر بکشد یا ممکن است به افرادی کمک کنید یا حتی عاشق کسی شوید . هر شخصیت صداگذاری خیلی عالی و دقیقی دارد و به لطف سیستم دیالوگ فوق العاده ای که بازی دارد ، تعامل با آن ها قرار است بسیار جذاب باشد . برخلاف بسیاری از بازی ها شما در این عنوان برای انتخاب راه و مسیر خود نیز کاملا آزادید ، می توانید به یک کارآگاه حرفه ای و درستکار تبدیل شوید ، به جست و جو و کاوش بپردازید ، یا که رشوه بگیرید و مدارک را به نفع فرد دیگری دستکاری کنید و با دزدی میلیونر شوید ، در هیچ زمینه ای این بازی محدودیتی ندارد . 
نام: Disco Elysium
حجم فایل: 11.75 گیگابایت
شرکت سازنده: ZA/UM
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: GOG DRM Free initial release v76a259fa
نسخه: Mac
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: zip
پلتفرم: مک
سبک بازی: نقش آفرینی - ماجرایی - کارآگاهی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: ZA/UM
رمز فایل: www.download.ir

Disco Elysium - Mac

Disco Elysium is a groundbreaking open world role playing game. You’re a detective with a unique skill system at your disposal and a whole city block to carve your path across. Interrogate unforgettable characters, crack murders or take bribes. Become a hero or an absolute disaster of a human being. Unprecedented freedom of choice. Intimidate, sweet-talk, resort to violence, write poetry, sing karaoke, dance like a beast or solve the meaning of life. Disco Elysium is the most faithful representation of desktop role playing ever attempted in video games.

لینک دانلود