دانلود کتاب صوتی ملت عشق اثر الیف شافاک با فرمت MP3

mellat eshgh ملت عشق

رمانی به قلم الیف شفاک ترک می باشد که در سال 2009 منتشر شد. این کتاب در مورد مولانا جلال الدین ، معروف به مولوی و به همراه معلمش شمس تبریزی می باشد که چگونه شمس زندگی دانشمند را از طریق عشق به یک صوفی تغییر داده است. دو داستان موازی را روایت می کند که در دو فرهنگ بسیار متفاوت و هفت قرن مداخله از یکدیگر آینه می شوند. داستان ارائه شده در چهل قاعده عشق ، اساساً بر روی “عشق و معنویت است که معنای پیروی کردن از قلب شما را توضیح می دهد .

کتاب ملت عشق

ترکیبی از عشق ، دین و معنویت است . این کتاب در سال 2019 در بین 100 کتاب تاثیر گذار شناخته شده است. این یک کتاب است که شما را ترغیب می کند زندگی خود را متحول کنید و آن را با عشق پر کنید. ملت عشق تاکنون به 40 زبان مختلف ترجمه شده است. کتاب ملت عشق در پنج فصل تنظیم شده است : خاک: عمق و آرامش ، آب: تغییر و جریان یافتن ، باد: رفتن و یا کوچ کردن ، آتش: گرما و نابودی ، خلأ: تاثیر نبود چیزها . شما هم اکنون می توانید این رمان پرفروش را به صورت رایگان دانلود کرده و لذت ببرید.
نام: کتاب صوتی ملت عشق
حجم فایل: 784 مگابایت
تاریخ انتشار: 2009
زبان: فارسی
ژانر: رمان
فرمت فایل: MP3
نویسنده: الیف شافاک
رمز فایل: www.download.ir

The Forty Rules of Love

The Forty Rules of Love is a novel written by Turkish author Elif Shafak, The book was published in March 2009. It is about Maulana Jalal-Ud-Din, known as Rumi and his companion Shams Tabrizi. This book explains how Shams changed the life of Scholar to a Sufi through love.

لینک دانلود