تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Retro Bowl v1.1.44

Retro Bowl

یک بازی اندروید در سبک بازی های ارکید است. در این بازی شما می توانید فوتبال آمریکایی را در سبک بازی های retro یا قدیمی تجربه کنید. از ویژگی های این بازی می توان به قابلیت انجام آن به دو صورت بازیکن محور و مربی محور اشاره نمود. در واقع می توانید در دو نقش مربی تیم و یا بازیکن، این گیم زیبا را انجام دهید. در نقش مربی وظایف بسیار سختی پیش رو خواهید داشت. شما می توانید در قالب مربی تیم، با بازیکنان خود انواع تمرین های دلخواه را انجام داده و با عبور از موانع پیش رو، تیم خود را به مسابقات هدایت کرده و در نهایت برنده جوایز شوید. با کسب امتیاز بیشتر در هر مسابقه می توانید ویژگی های جدیدی برای تیم خریداری کرده و یا کاراکترهای هر بازیکن را شخصی سازی نمایید.

بازی Retro Bowl

توسط شرکت New Star Games طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4.6 و دانلود بیش از 100 هزار بار در مارکت گوگل پلی به یکی از برترین بازی های سبک ورزشی در اندروید تبدیل شود. برای مشاهده بخشی از محیط بازی می توانید ویدیو زیر را تماشا کنید.
نام: Retro Bowl
حجم فایل: 16 مگابایت
شرکت سازنده: New Star Games
ورژن: 1.1.44
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ورزشی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Retro Bowl - v1.1.44

Retro Bowl is the perfect game for the armchair quarterback to finally prove a point. Presented in a glorious retro style, the game has simple roster management, including press duties and the handling of fragile egos, while on the field you get to call the shots. Can you pass the grade and take your team all the way to the ultimate prize? Can you win the Retro Bowl?

لینک دانلود