تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید منچرز Mencherz v3.4.4

Mencherz

نام بازی بسیار محبوب و آشنا که با قابلیت های جدیدی در سایت به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . این بازی منچ آنلاین بوده و شما می توانید با افراد مختلف در سراسر جهان و بازی کرده و یا با فرستادن دعوت به دوستان خود با یک دیگر وارد بازی مشترک منچ شده و یکدیگر را به چالش بکشید . این بازی به هر دو صورت آنلاین و آفلاین امکان پذیر می باشد که حالت آنلاین آن بسیار جذاب تر و هیجانی تر می باشد . شما می توانید از 2 تا حداکثر 4 نفر همزمان با یکدیگر بازی کنید و یا در حالت آلاین آن با ربات خود

بازی Mencherz

وارد نبرد شوید . این بازی نوستالژی در این نسخه حالتی مدرن تر و چالشی تر را به خود گرفته و تا کنون طرفداران زیادی در جهان را به خود جذب کرده است . از دیگر قابلیت های جذاب بازی Mencherz می توان به گفت و گو یا چت کردن هنگام بازی اشاره کرد که به بازی حالتی بسیار جلب تر را خواهد داد . این بازی دارای گرافیکی بهتر از دیگر نسخه های بازی منچ بوده و قابلیت دسترسی های بیشتری را به کاربران خود داده است .
نام: Mencherz
حجم فایل: 47 مگابایت
شرکت سازنده: Incytel
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.4.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: تخته ای - تفننی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Mencherz - v3.4.4

Mencherz, the nostalgic game of "Mensch ärgere dich nicht!" a variation of "Ludo", now you can play online with other players.

لینک دانلود