تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر MetaMorph Dungeon Creatures نسخه Portable

MetaMorph Dungeon Creatures

عنوانی در سبک اکشن و نقش‌آفرینی است که توسط سازنده بازی معروف قلعه (Stronghold) یعنی FireFly Studios طراحی و منتشرشده است. همانند سایر بازی‌های توسعه‌یافته توسط این استودیو، MetaMorph Dungeon Creatures یک بازی تاکتیکی است که قوه خلاقیت و استراتژی‌های ذهنی شمارا به چالش می‌کشد. سازندگان برای طراحی این عنوان از بازی‌های ARPG کلاسیک مانند Gauntlet and Magicka الهام گرفته و تجربه‌ای نوستالژیک و درعین‌حال مدرن ایجاد کرده‌اند. در طی روند بازی وارد سیاه‌چال‌های بسیار عمیقی خواهید شد که در هرکدام از آن‌ها انبوهی از تله‌های مرگبار و موجودات کشنده وجود دارد. برای موفق عمل کردن در مراحل مختلف باید به مهارت‌های مهمی مانند مبارزات تاکتیکی، عناصر و آیتم‌های قدرتمند و امکان تعویض کاراکتر مسلط شوید. تله‌های موجود در محیط فقط برای شما مرگبار نیستند، می‌توانید از تیغه‌ها، سنگ‌های گرد و بمب‌ها به نفع خودتان و برای نابود کردن دشمنان استفاده کنید. شخصیت اصلی بازی قادر است به چندین هیبت مختلف تبدیل شود که در هرکدام از این اشکال از قدرت خاصی بهره‌مند‌است. برای فتح این سیاه‌چال و موفقیت در داستان

بازی MetaMorph Dungeon Creatures

باید سعی کنید تا تمامی لردهای مرگ را در سریع‌ترین زمان ممکن نابود کنید. در کنار قابلیت‌های مهمی مانند تعویض شخصیت در حین مبارزه، قابلیت ارتقا و شخصی‌سازی نیز تعبیه‌شده است که درروند بازی به‌گونه‌ای محسوس تأثیرگذار است.
نام: MetaMorph Dungeon Creatures
حجم فایل: 295 مگابایت
شرکت سازنده: FireFly Studios
تاریخ انتشار: 2017
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی
منتشر کننده: FireFly Studios
رمز فایل: www.download.ir

MetaMorph Dungeon Creatures - Portable

From the creators of the critically acclaimed Stronghold!


MetaMorph: Dungeon Creatures is a tactical dungeon crawler which draws heavy inspiration from classic ARPG such as Gauntlet and Magicka].

لینک دانلود