تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار MIDAS NFX 2015 R1

نرم افزار شبیه سازی و تجزیه و تحلیل دینامیک سیالات به روش المان محدود MIDAS NFX 2015 R1 ، یک نرم افزار قدرتمند کاملا مهندسی برای بسیاری از تجهیزات و فرآیندهای صنعتی شامل مایع و ذرات در یک سیستم ، که در آن مهندسان می خواهند به درک تعامل بین ذرات و مایع ، برنامه های کاربردی نمونه شامل فیلترینگ ، مخلوط جامد و مایع،  اسپری پوشش و … بپردازند . نرم افزار MIDAS NFX 2015 محصولی بسیار پیشرفته می باشد که به تازگی توسط کمپانی Midas برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است و توانسته است بسیار از مشکلات مهندسین را برطرف کند . در نرم افزار MIDAS NFX 2015 می توانید با تجزیه و تحلیل ذرات به تازگی اجرا شده ، حرکات ذرات داخل مایع و تعاملات خود را با مایع تجزیه و تحلیل کنید . نرم افزار MIDAS NFX 2015 متخصص و توسعه دهنده ارشد حل تجزیه و تحلیل ذرات می باشد که برای اجرای “گسسته روش المان” به نظر فعل و انفعالات بین ذرات کاربرد دارد . این نرم افزار همچنین به چند تجزیه و تحلیل دیگر ، مانند واکنش های شیمیایی و گونه advections واکنش نشان می دهد . پس از آن امکان پذیر خواهد بود به در نظر گرفتن ذرات به عنوان عناصر شیمیایی ابتدایی و محاسبه واکنش بین آنها است . سعی کنید ویژگی های جدید را با آموزش تعاملی پیش ببرید . شما می توانید از مواد الاستیک غیر خطی در نرم افزار MIDAS NFX 2015 استفاده کنید . نرم افزار MIDAS NFX 2015 از PCB های چند لایه پشتیبانی می کند ، با توجه به انتقال حرارت از یک PCB چند لایه که یک کار چالش برانگیز است ببینید که چگونه NFX 2015 آن را برای شما آسان تر کرده است .

 

ویژگی های نرم افزار MIDAS NFX 2015 :

– بالا بردن کیفیت مدل حرارتی : CTM یک مدل رفتاری siplified که دقت پیش بینی درجه حرارت در نقاط بحرانی (i.e.junction) در یک systm الکترونیکی است . و مهمترین کار آن کاهش زمان محاسبات است .

– بر هم دهی مش بندی : در مسائل جریان سیال پیچیده ، هر هندسه را نمی توان به خوبی نشان داد . با استفاده از یک تک مش به هم پیوسته NFX 2015 تابع مش بر هم معرفی می کند .

– تجزیه و تحلیل 1D CFD این تابع کمک می کند تا به تجزیه و تحلیل جریان ، گرما ، و حمل و نقل جمعی در شبکه های لوله پیچیده به راحتی با صرفه جویی زیادی از زمان محاسباتی بپردازید . دقت کنید که باید چگونه برای ایجاد 1D عنصر CFD و چگونه آن را با دامنه 3D ترکیب کنید .

– امداد اینرسی : امداد اینرسی را قادر می سازد تجزیه و تحلیل سیستم پشتیبانی نشده مانند اتومبیل (خودرو) در حال حرکت ، و یا ماهواره ها در فضا . اینرسی و جابجایی نسبی مستقل از شرایط محدودیت هستند– انتخاب پوست پایین : این ابزار به شما کمک می کند تا هندسه را به راحتی انتخاب کنید .

– PCB چند لایه  انتقال حرارت از یک PCB چند لایه استفاده می شود

– چرخهای تقارن مرز بررسی رفتار از کل ساختار و مهمترین کار آن کاهش زمان محاسبات است .

– بالا بردن چرخه توسعه محصول سریع از طریق رابط های مختلف CAD و پاکسازی ، با سرعت بالا با کیفیت مش خودکار ژنراتور و حل کننده پیشرفته catered به مدل های بزرگ با همگرایی راه حل اتوماتیک

– پایین آمدن هزینه های طراحی کارآمد از طریق رابط کاربری گرافیکی بصری و فرایند تجزیه و تحلیل خودکار به اندازه کافی برای طراحان ساده به گسترش قابلیت های خود به تجزیه و تحلیل

– طراحی توسعه محصول نوآورانه برای کارشناسان و تحلیلگران با تجربه از طریق وظایف محاسباتی خودکار از تجزیه و تحلیل پیشرفته و تنظیم قالب تجزیه و تحلیل

لینک دانلود