دانلود فیلم مستند مایلز دیویس: تولد جالب Miles Davis: Birth of the Cool

Miles Davis: Birth of the Cool

فیلم مستند محصول ایالات متحده و به زبان انگلیسی میباشد . فیلم مستند Miles Davis: Birth of the Cool در ژانر زندگینامه و موسیقی میباشد . 1 ساعت و 55 دقیقه مدت زمان پخش فیلم مستند Miles Davis: Birth of the Cool میباشد . موضوع اصلی فیلم مستند Miles Davis: Birth of the Cool زندگی مایلز دیویس و عزم بی نهایت دیویس برای شکستن مرزها و زندگی به قول خودش است .

فیلم مستند Miles Davis: Birth of the Cool

به بررسی عکس های بایگانی و فیلم های خانگی که توسط مایلز و همکارانش جمع آوری شده ، نسخه های خطی او و نقاشی های اصلی مایلز که فیلمبرداری شده است ، همگی برای کشف این مرد پشت موسیقی است . در این فیلم مستند مصاحبه با برخی از مشهورترین موسیقیدانان کره زمین از جمله جیمی کاب ، لی کونیتز ، هربی هنکوک ، وین کوتاهتر ، ران کارتر ، کارلوس سانتانا ، انجام شده است . این فیلم به بررسی این موضوع میپردازد که چرا مایلز همچنان در دنیای امروز صداپیشگی است . مایلز یکی از موسیقیدانان برجسته و تأثیرگذار سبک جاز در نیمهٔ دوم قرن بیستم بود . پیشرفت‌هایی که در عرصهٔ موسیقی جاز بعد از جنگ جهانی دوم روی داد بیشترش به این آهنگساز و نوازنده ترومپت آمریکایی برمی‌گشت . بی باپ ، کول جاز ، مدال جاز و حتی فیوژن همه سبکهایی هستند که او در به وجود آمدنشان نقشی عمده داشته‌است .
نام: Miles Davis: Birth of the Cool
شرکت سازنده: Eagle Rock Entertainment
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز imdb: 7.3
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 55 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Stanley Nelson
ستارگان: Carl Lumbly
رمز فایل: www.download.ir

Miles Davis: Birth of the Cool

Miles Davis: Horn player, bandleader, innovator. This documentary feature explores archival photos and home movies shot by Miles and his colleagues, his manuscripts and Miles' original paintings, to explore the man behind the music.

لینک دانلود