تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید ماموریت رانندگی MISSION DRIVING v1.0

MISSION DRIVING

نام بازی تفننی و محبوب که شبیه سازی شده پارک خودرو های مختلف در محیط هایی متفاوت می باشد که تا کنون گرافیکی ترین بازی شبیه سازی شده برای پارک ماشین ها می باشد که این بازی را منحصر به فرد کرده است . این بازی با فیزیک واقعی بوده و برای همین چالش های پارک خودرو در آن بسیار دشوار خواهد شد و شما باید با تسلط کامل بر این امر این کار را انجام دهید که تجربه ای بسیار جالب برای شما خواهد بود . همچنین شما می توانید خودرو های خود را به صورت سفارشی ساخته و طراحی کنید که این مورد یکی دیگر از موارد بسیار جالب این بازی به شمار می آید .

بازی MISSION DRIVING

دارای حالت آموزشی و تمرینی را دارا می باشد که شما در آن می توانید به صورت امتحانی بر روی پارک های خود کار کرده و سپس وارد مراحل چالشی بازی شوید . شما می توانید برای پارک 3 بعدی در بازی از تمامی زوایا خودرو را نگاه کرده و به صورت دقیق پارک کنید . در بازی MISSION DRIVING عنواع پارک ها برای خودرو وجود دارد و تمامی آن ها در مراحل بازی وجود خواهد داشت . اگر شما هم از طرفداران این سبک بازی می باشید این بازی را حتما به شما کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم .
نام: MISSION DRIVING
حجم فایل: 19+70 مگابایت
شرکت سازنده: Reaction Game Studio
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: تمامی سنین
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

MISSION DRIVING - v1.0 + Data

MISSION DRIVING:DRIVING SCHOOL 2020 is the vehicle car simulation & car parking game with highest graphics ever! If you think that you are the best car driver and vale, do not stop and enjoy the game! Driving simulation is a next-generation, competitive sandbox mobile car simulation game.

لینک دانلود