تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Money Movers 2 v2.0.0

Money Movers 2

نسخه دوم بازی محبوب و معمایی Money Movers است که هم اکنون با چالش های فراوان و بیشتر در دسترس است . سبک بازی به همان شکل است اما تفاوت های بسیار زیادی با نسخه اول دارد . در داستان بازی اندروید Money Movers 2 متوجه می شوید که دو برادر قصد نجات پدرشان را دارند . پدر آنها در زندانی مخوف گرفتار شده است که هیچکس نتوانسته ازآن فرار کند به همین خاطر شما می خواهید خودتان وارد شوید و پدرتان را فراری دهید . چالش های بازی بسیار سخت تر شده ، سیستم های امنیتی هوشمند تر و پیشرفته تر شده اند ، نگهبانان نیز بسیار هوشیار تر شده اند به همین خاطر بازی نسبت به نسخه اول خیلی سخت تر به نظر می رسد . از دیگر ویژگی های بازی

Money Movers 2

می توان به : کنترل های باز آفرینی شده برای صفحه نمایش های لمسی در هر اندازه ، دارای مراحل فراوان با درجه سختی های متفاوت که انجام آن لذت بخش خواهد بود ، معماها و دشمنان فراوان ، بازی کاملا رایگان و بدون هیچ پرداخت درون برنامه ای و … اشاره کرد . 
نام: Money Movers 2
حجم فایل: 26 مگابایت
شرکت سازنده: Kizi Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

Money Movers 2 - v2.0.0

Money Movers, your favorite puzzle platformer, is back with a completely new game. This time it's different - the two brothers are trying to rescue their father by breaking in! The guards are tougher, the security systems more advanced. You'll need to be the best Money Mover to beat this one .

لینک دانلود