تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Morels The Hunt Spring v20200605 نسخه PLAZA

به روز رسانی :

1399/03/19 نسخه Morels The Hunt Spring v20200605 - PLAZA اضافه شد.

Morels The Hunt Spring

یک بازی شبیه سازی ، ماجرایی و تلاش برای بقا است . در حالی که در حیات وحش از حیوانات و طبیعت عکس برداری می کنید ، از صداهای اطرافتان لذت می برید و از تمامی چیزهایی که اطرافتان است تجربه کسب می کنید ، هر چند تعدادی که می توانید قارچ خوراکی مورلز پیدا کنید . سفر شما در منطقه جنوب شرقی آمریکا شروع می شود و 100 روز زمان می برد تا همه مناطق اطرافتان را درون بازی باز کنید و به همه مناطق جنگلی اطراف سرک بکشید . از امکانات بازی Morels: The Hunt می توان : هر فصلی که بازی می کنید یک تجربه جدید از

بازی Morels The Hunt Spring

این است و هر منطقه ای که می روید حیوانات و قارچ های بیشتری در انتظار شماست ، در بازی آب و هوا و شب و روز به صورت واقع گرایانه است که می توانید همه آنها را تجربه کنید و اگر شجاع باشید می توانید در شب به شکار قارچ مشغول شوید ، به عنوان یک شکارچی و یک محقق به سطح  جدیدی دست پیدا کنید و تجربه ی خود را بالاتر ببرید ، با جمع آوری قارچ ها و گرفتن عکس های بینظر از طبیعت و فروختن آنها می توانید از بازار درون بازی خرید هایی مثل اسپری ضد کنه ، بارانی ، کیت کمک های اولیه ، چراغ قوه و … را انجام دهید ، دارای 7 نقشه منحصر به فرد از سرزمین های آمریکا با زمین های جالب و موجودات غافلگیر کننده ، درباره سایر قارچ های خوراکی نیز تحقیق کنید و آنها را برداشت کنید اما مراقب قارچ های سمی باشید که جانتان را تهدید می کند ، درون دفترچه ای تمام نکات شکار برای شما ذکر شده است همه آنها را مطالعه کنید تا در صورت لزوم بتوانید از دانش درون این دفترچه استفاده ی مفیدی انجام دهید و …را نام برد . 
نام: Morels: The Hunt
شرکت سازنده: Abrams Studios
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v20200605
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Abrams Studios
رمز فایل: www.download.ir

Morels The Hunt Spring v20200605 - PLAZA

Morels: The Hunt is an immersive gaming experience about mushroom hunting and photography while being surrounded in a beautiful, interactive nature and wildlife setting spanning across the United States.

لینک دانلود