تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار MSC Actran 2020 نسخه ویندوز

به روز رسانی :

1399/03/20 نسخه 2020 اضافه شد.

MSC Actran

یک نرم افزار قدرتمند برای شبیه سازی و خدمات مهندسی آکوستیک متمرکز شده است که به تازگی توسط کمپانی حرفه ای MSC Software برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است و برای رشته های مهندسی مکانیک کاربرد دارد .

نرم افزار MSC Actran

برای حل آکوستیک ، ارتعاشی آکوستیک ، و مشکلات Aero آکوستیک بسیار موثر می باشد . نسخه 15.1 نرم افزار MSC Actran دارای ویژگی های عمده جدید در Aero-آکوستیک و پیشرفت های مختلف در مدل سازی آکوستیک و لرزش آکوستیک می باشد . نرم افزار MSC Actran دارای یک کتابخانه غنی از مدل های مواد است که شامل عناصر بی نهایت ، حل با کارایی بالا برای حل مشکلات اندازه بزرگ و یک رابط کاربری گرافیکی کاربر پسند که بسیار قابل تنظیم با نیازهای شما را فراهم می کند ، می باشد . نرم افزار MSC Actran دارای یک ابزار مستقل و یک پیش شرط برای ماژول های پیشرفته ای مانند Actran VibroAcoustics، Actran AeroAcoustics و Actran TM است . برخی از قابلیت های قوی از این ماژول عبارتند از :– شبیه سازی آکوستیک استاندارد و convected– حالت های صوتی عصاره– تجزیه و تحلیل میدان صدا در حفره ها ، با هر دو روش معین یا فیزیکی– مدل جذب دیوار با استفاده از شرایط امپدانس مدل مواد متخلخل– تجزیه و تحلیل اشعه صدا– تجزیه و تحلیل از انتشار صدا در کانالها ، خطوط ورودی و خروجی و یا سیستم های توزیع در ساختمان ، هواپیما ، خودرو و …– بازیابی نتایج از ارتعاش ترین حل ساختاری برای تجزیه و تحلیل اشعه FEAویژگی های نرم افزار MSC Actran 15.1 :– تابش صدا توسط ساختارهای ارتعاشی : انتقال قدرت ، قطعات موتور (oilpan، منیفولد ورودی و فیلتر هوا ، پوشش شیر ، و غیره)، کمپرسور ، موتور الکتریکی ، بلندگو و …– مصرف و سر و صدا اگزوز ، از جمله صدا خفه کن پیچیده– دستگاه های تهویه مطبوع و توزیع کنندگان (محاسبه انتقال ماتریکس ضرایب)– جذب صدا در داخل محفظه مسافر خودروها، قطار و هواپیما.– انتشار صدا در رسانه های پیچیده با جریان متوسط و یا گرادیان دما.– دستگاه های صوتی از قبیل تلفن ها، سمعک و یا آلات موسیقی.
نام: MSC Actran
شرکت سازنده: mscsoftware
ورژن: 2020
زبان: انگلسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

MSC Actran 2020

Actran’s extensive acoustics numerical computation capabilities help engineers reduce noise and improve the sound quality of their products.

لینک دانلود