دانلود نرم افزار MSTech Folder Icon Pro v4.0.0.0 نسخه ویندوز

MSTech Folder Icon

یک نرم افزار کاربردی و کارآمد همراه با محیطی کاربر پسند می باشد که به شما این امکان را می دهد آیکون های دستگاه کامپیوتری خودتان را سفارشی سازی کنید . همچنین این نرم افزار می تواند طیف گسترده ای از رنگ ها و تصاویر را برای آیکون ها و نمادهای شما در اختیارتان بگذارد . نرم افزار MSTech Folder Icon Pro یک کارخانه آیکون سازی است که امکانات و گزینه های فراوانی را به شما می دهد و شما با استفاده از آن می توانید بی نهایت پوشه را با شکل و شمایل متفاوت بسازید و از آنها برای دستگاه ویندوزی خودتان استفاده کنید . تعداد امکانات پیش فرضی که این نرم افزار برای ساخت آیکون های سفارشی در اختیار شما می گذارد بسیار بالا است و می توانید از آن استفاده کنید تا آیکون هایی که با سلیقه شما همخوانی دارد بسازید . ازدیگر امکانات

نرم افزار MSTech Folder Icon

بدین شرح است : داشتن 5 بسته آیکون برای یک فولدر و تعویض آن با کمترین زمان ، امکان ساخت تصویر آیکون بر روی پوشه با استفاده از هر منبع تصویری ، ساخت آیکون ها و نماد های نامحدود از هر منبع تصویری ، قابلیت بارگذاری بسته های رایگان آیکون از وب سایت سازنده نرم افزار و … .
نام: MSTech Folder Icon Pro
حجم فایل: 60 مگابایت
شرکت سازنده: MS Tech
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.0.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

MSTech Folder Icon Pro - v4.0.0.0

This is an efficient and user-friendly piece of software developed to offer you the means of customizing the looks of your directories’ icons, enabling you to work with a wide array of images and colors. In fact, it is a real Folder Icon Factory, gives you various type of options that make you able to create unlimited folder icons and use suitable icons for your windows folders.

لینک دانلود