تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود برنامه Multi Space & Dual Accounts v1.0.3 برای اندروید

Multi Space Pro-Multiple Parallel & Dual Accounts

برای مدیریت اکانت های شما در شبکه های اجتماعی میباشد. آیا می خواهید از چندین حساب اجتماعی در یک دستگاه استفاده کنید؟ آیا می خواهید حساب های شخصی و شغلی خود را در فضای دوگانه جدا کنید؟ آیا می خواهید در یک بازی رقابتی تجربه بیشتری کسب کنید؟

Multi Space Pro-Multiple Parallel & Dual Accounts

به شما کمک میکند تا از شر همه این مشکلات خلاص شوید. این برنامه از چندین حساب آنلاین بصورت همزمان پشتیبانی میکند ، یکی برای موارد کاری و دیگری برای گفتگوی زنده یا هر موضوعی که مد نظرتان هست. از یک تلفن می توان برای ورود همزمان به چندین حساب و پشتیبانی از حساب های برنامه و حساب های بازی استفاده کرد. هر دو حساب بازی اصلی و ثانویه را همزمان بازی کنید ، بنابراین می توانید لذت بازی را دو چندان تجربه کنید. فقط کافیست با یک کلیک سریع بین حساب های دوگانه جابجا شوید. اپلیکیشن فوق دارای حالت ساده برای بهینه سازی مصرف انرژی و حافظه نیز میباشد. پس از ورود به برنامه Multi Space Pro ، روی دکمه “+” کلیک کنید. برنامه ای را که می خواهید اضافه شود را انتخاب کنید ، سپس بر روی نماد برنامه کلیک کنید تا اجرا شود. می توانید مدت طولانی نماد برنامه را فشار دهید تا آن را به دسکتاپ گوشی خود اضافه کنید و با حذف یک مرحله مستقیم آن را مستقیما اجرا کنید.
نام: Multi Space Pro-Multiple Parallel & Dual Accounts
حجم فایل: 25 مگابایت
شرکت سازنده: Puzzle Funny Studio
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.0.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Multi Space Pro-Multiple Parallel & Dual Accounts - v1.0.3

Do you want to use multiple social accounts on one device?
Do you want to separate your personal and professional accounts into their own dual space?
Do you want to gain more experience and fight monsters in a competitive game?
Our Multi Space Pro can help you get rid of all these problems!- Support multiple accounts online at the same time, one for work business and one for life chat.

لینک دانلود