تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید Muviz Edge v1.1.1.1

Muviz Edge

نام نرم افزاری جالب و جدید می باشد که مخصوص گوشی های اندرویدی Edge یا گوشه دار می باشد که شما با استفاده از این player موسیقی می توانید علاوه بر استفاده از قابلیت های بسیار جذاب این نرم افزار با کیفیت نور پردازی بسیار جالبی بر روی قسمت گوشه گوشی خود به همراه پخش آهنگ داشته باشید که قابلیتی بسیار جذاب می باشد . شما می توانید این نور پردازی ها را به انتخاب خود و با سلیقه خودتان عوض کرده و طراحی کنید .

نرم افزار Muviz Edge

کاملا آفلاین بوده و بدون احتیاج به اتصال به اینترنت می باشد . شما می توانید برای هر آهنگ یا هر خواننده و حتی هر آلبوم نور پردازی مختلفی را در نظر بگیرید . نرم افزار Muviz Edge دارای تعداد بسیار زیادی از نور پردازی های درون برنامه ای می باشد که می توانید از میان آنها به سلیقه خودتان انتخاب کنید . از دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان به کم و زیاد کردن شدت نور نورپردازی ، پنهان سازی نورپردازی هنگام استفاده از نرم افزار یا بازی های دیگر ، گزینه ای برای انتخاب منابع موسیقی و غیره اشاره کرد .
نام: Muviz Edge
حجم فایل: 4 مگابایت
شرکت سازنده: Sparkine Labs
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.1.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
پیش نیاز: اندروید 5.0 و بالاتر

Muviz Edge - v1.1.1.1

Muviz Edge is a first of its kind app that displays a Live Music Visualizer around the edges of your screen while you are listening to music from your favourite music apps.
It's a perfect music companion to add edge music lighting to your new age devices with edge to edge rounded screen.

لینک دانلود