دانلود Natural Bond Orbital (NBO) v6.0 – Win/macOS/Linux

Natural Bond Orbital

به شما کمک میکند تا اوربیتال های پیوندی را بررسی کرده و به تجزیه و تحلیل آنها بپردازید. اگر رشته شما شیمی بوده و یا در واحد های درسی خود شیمی را دارا هستید، یقینا با اوربیتال های اتمی آشنایی دارید. اوربیتال های اتمی در حقیقت یک نوع تابع ریاضی بوده که رفتار موجی در یک الکترون و یا یک جفت الکترون را در اتم ها نشان میدهد. استفاده از این تابع ریاضی جهت دانستن این است که در کدام نواحی خاص اتم الکترون حضور دارد و یا ندارد. به همین دلیل نرم افزار Natural Bond Orbital به کمک شما آمده و این امکان را میدهد تا عملکرد های موجی پیچیده را بررسی کنید. نسخه جدید این برنامه به نحوی طراحی شده تا بتوان از آن برای معادله های شرودینگر و الگو های طبیعی نیز استفاده کرد. به کمک

نرم افزار Natural Bond Orbital

میتوانید به راحتی پیوند های اتمی و ساختار های اتم ها و مولکول های را به صورت سه بعدی طراحی کرده و به بررسی و تحلیل آنها بپردازید. این برنامه بار آموزشی نیز دارد، از آن جهت که به شما مدار های مختلف را آموزش داده و به طور کامل تمامی اطلاعات را در رابطه با اتم مورد نظر میدهد.
نام: Natural Bond Orbital
حجم فایل: 62 مگابایت
شرکت سازنده: nbo6
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v6.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز-مک-لینوکس
رمز فایل: www.download.ir

Natural Bond Orbital (NBO) v6.0 - Win/macOS/Linux

Natural Bond Orbital is a specialized software for dealing with chemical concepts and complex wave functions. The new version of the program is designed to work with natural algorithms and solve the Schrödinger equation for the electron wave function, examining the chemical patterns and electron trading.

لینک دانلود