دانلود بازی کامپیوتر اکشن Nerepis نسخه PLAZA

Nerepis

به صورت گروهی و بازیکن علیه بازیکن است که شما را در محیطی قرار می دهد که باید با هم مبارزه کنید و همدیگر را شکست بدهید . دشمنان شما هوش مصنوعی غیر قابل رقابت با هوش انسان نیست و دشمنانی همانند خودتان دارید یعنی باهوش و مستقل که می توانند همانند شما عمل کنند و دشمنانی سرسخت باشند . در این بازی سوم شخص اکشن و آنلاین باید با بازیکنان دیگر از سراسر دنیا مبارزه کنید. هدف از ساخت این بازی ، ارائه یک بازی با قیمت مناسب ، تجربه کاربری خوب ، طراحی محیط های پویا و منحصر به فرد و یک گیم پلی سرگرم کننده بوده است و امیدوار بوده ایم که این بازی بتواند برای مدتی سر شما را گرم کند و شما و همه بازیکنان از آن لذت ببرید . از امکانات

بازی Nerepis

می توان به : عناصر مبارزاتی ساده که بازی را آسان اما تسبط بر آنها را دشوار می کند ، شخصیت ها و قهرمانان فراوان که هر کدام ویژگی های شخصیتی و قدرتی منحصر به فردی دارند ، امکان اضافه کردن ربات یا هوش مصنوعی و مبارزه با آنها که امکان منتظر ماندن برای پیوستن بازیکنان دیگر را برای شما اگر طولانی باشد رفع می کند ، سلاح های متعدد با پشتیبانی از همه نوع سبک مبارزه ای ، آمار بازی برای ردیابی عملکرد و … اشاره کرد . 
نام: Nerepis
حجم فایل: 2.99 گیگابایت
شرکت سازنده: Smooth Moov Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - مبارزه ای
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Smooth Moov Games
رمز فایل: www.download.ir

Nerepis - PLAZA

An evolution in action game combat and multiplayer design! Our aim is to a make game that is fairly priced, user friendly, in uniquely designed dynamic environments, and with easy to use controls. Our hope is that you enjoy this game with your friends and families for a very long time.

لینک دانلود