دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود فیلم آموزشی Never Get Hacked Again Protection Against Spam Certification

Never Get Hacked Again Protection Against Spam Certification

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Udemy و به زبان انگلیسی میباشد . در این دوره آموزشی با  ویروس ها و هرزنامه هایی که باید بدانید آشنا میشوید ، این که آیا شما مدیر شبکه هستید ، از رایانه در محل کار استفاده می کنید ، یا فقط ایمیل را می خوانید ، این دوره برای شما مناسب است . ما حقایق مربوط به ویروس های رایانه ای و اسپم ها را به زبانی ساده و با درک آسان برای شما بازگو می کنیم . تخمین زده می شود که 80٪ از تمام نامه های ارسال شده در سراسر جهان هرزنامه هستند . فقط 2 از 10 ایمیل قانونی است . این اسپم زیادی است و هرزنامه ها چیز جدیدی نیستند ، از زمان اختراع ایمیل در دهه 1980 میلادی است . اگرچه ممکن است این دشمن قدیمی برای بعضی افراد به راحتی قابل اجتناب باشد ، اما دلیل اصلی شماره 1 ویروس ها نیست که کامپیوترهای کارمندان یا حتی کل شبکه ها را آلوده می کنند . آنچه در

دوره Never Get Hacked Again Protection Against Spam Certification

یاد خواهید گرفت: – دانش خود را در محافظت از خود به صورت آنلاین و جلوگیری از حملات ایمیل افزایش دهید . – فقط یک ایمیل داشته باشید . الزامات دوره Never Get Hacked Again Protection Against Spam Certification: – فقط داشتن یک درک خوب از نامه الکترونیکی و همچنین داشتن یک ایمیل نیاز است . دوره Never Get Hacked Again Protection Against Spam Certification برای چه کسی است: _ این دوره برای هرکسی است که میخواهد از داده های خود مراقبت کند . _ هر شخصی که در زمینه محافظت و پیشگیری از داده ها نقش دارد .
نام: Never Get Hacked Again Protection Against Spam Certification
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2019
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 51 دقیقه
فرمت فایل: mp4
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *