تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Ninja Raiden Revenge v1.6.1

Ninja Raiden Revenge

نام بازی اندروید در سبک ماجراجویی است که توسط استودیوی بازی سازی Tenda Games برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . در افسانه ای قدیمی یک دیو وجود داشته است که به عنوان یک مار با هشت سر و هشت دم شناخته می شود در افسانه ها این دیو غول آسا به اندازه هشت دره و هشت تپه بوده است . در هر 100 سال این دیو دوباره زنده می شود و باعث ترس و وحشت جهانیان می شود . این دیو پس از احیا شدن صد ها روستا را از بین می برد و در نهایت به روستای نینجا می رسد همه ی جنگو های نینجا را از بین می برد اما رایدین آخرین جنگجوی نینجا زنده می ماند و حالا وظیفه اوست که انتقام خانواده اش را از این دیو وحشتناک بگیرد و جهانیان را نجات دهد . در این بازی شما در نقش تنها نینجای باقی مانده از نسل نینجا ها هستید شما باید با انواع هیولا ها مبارزه کنید و آن ها را از بین ببرید . مهارت های شخصیت خود را بالا ببرید و خود را با نبرد های سخت به چالش بکشانید . اگر می خواهید به

بازی Ninja Raiden Revenge

دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: Ninja Raiden Revenge
حجم فایل: 52 مگابایت
شرکت سازنده: Tenda Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.6.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Ninja Raiden Revenge - v1.6.1

In the legend spoke of Orochi, there was a demon described as an eight–headed snake with eight tails and a constantly bloody and inflamed body that extended over eight valleys and eight hills. For every 100 years, Orochi will revive and sow horror into the world. And that terrible moment comes. Orochi has revived. After destroying hundreds of villages, it finally comes to Wind village, a village of ninja, took down all warrior, and left behind frame, screams, hatred, Raiden, the last ninja warrior of Wind, is descendant of Susanoo, the god of storms and sea who sealed the Orochi, was chosen one to stop it. From now, he must dive into a really hard adventure to revenge for relatives that he loves and saves the world.

لینک دانلود