دانلود بازی اندروید Ninja Samurai Assassin v1.1.4

Ninja Samurai Assassin Hero IV Medieval Thief

نام بازی حماسه ای و بسیار جذاب برای کاربران دستگاه های اندرویدی که به صورت رایگان در سایت در اختیار کاربران قرار گرفته است . در این بازی شما در نقش یک قاتل حرفه ای سامورایی نینجایی می باشید که برای جنگ در مقابل دشمنان سرزمینتان ایستادگی کرده و آنها را نابود می سازید . ماموریت شما ماموریتی بسیار مهم و حیاتی از طرف پادشاه سرزمین می باشد که شما را به عنوان یک قاتل شناخته شده در آنجا استخدام کرده تا دشمنان این پادشاه را از بین برده و سرزمین و مردمانش را نجات دهید . شما در طول بازی باید با هزاران دشمن بجنگید و همه ی این کار ها را باید به تنهایی انجام دهید . آنها با چکش ، شمشیر و باتو های خود به شما حمله می کنند و شما باید با مهارت های خود آنها را از بین برده و داستان بازی را به جلو ببرید . بازی دارای جلوه های بصری بسیار جذاب و همراه با گرافیکی 3 بعدی و خیره کننده می باشد که مخاطب را محو محیط و فیزیک خود خواهد کرد . شما نمی توانید از طرفداران بازی های اکشن باشید و از

بازی Ninja Samurai Assassin Hero IV Medieval Thief

خوشتان نیاید . در بازی می توانید با جمع آوری سکه از مقتول های خود آیتم های جنگی مانند شمشیر و تفنگ های قدیمی را خریداری کرده و یا آنها را ارتقاء دهید تا خود را برای مراحل سخت تر بازی آماده سازید . یکی از مهارت های بسیار جذاب این بازی قتل مخفیانه و در خفا می باشد که باید با تمرین بتوانید دشمنان خود را بسیار ساکت و آرام بدون آنکه دیگر افراد متوجه شوند از بین ببرید که همین نکته جذابیت خاصی را به این بازی القاء می کند .
نام: Ninja Samurai Assassin Hero IV Medieval Thief
حجم فایل: 65 مگابایت
شرکت سازنده: HGames-ArtWorks
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - جنگی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Ninja Samurai Assassin - v1.1.4

This epic fun game contains 13 levels. In this violent 3D action game you play as angry ninja samurai. You have been hired to complete task from ex general of a empire to save the land. Your main mission is to go after murder of the real king of a kingdom. By your journey you will deal with his army. To get him it is not going to be easy. There are awaiting for you many traps, obstacles and enemies on the way.

لینک دانلود