دانلود بازی NORCO v1.1.2 – Razor1911 برای کامپیوتر و مک

NORCO

بازی ماجراجویی و با سبک گیم پلی Point & Click است. به دلیل سادگی در سبک بازی می‌توان تمرکز بیشتری در عناصر دیگر مثل روایت داستان داشته باشید. اغلب بازی‌های این سبک برخلاف گیم پلی ساده دارای داستانی جذاب و مهیج هستند. همچنین نارکو دارای گرافیک پیکسلی دوبعدیست که باعث تجربه حسی خاص در پلیر می‌شود. همچنین بازی در دنیایی سورئال و آینده‌گرایانه جریان دارد و سبک هنری خاصی در ارائه آن به بازیکن بکار رفته است.

بازی NORCO

داستان بازی NORCO در مناطق جنوبی بخش‌های صنعتی ایالت لوئیزیانای آمریکا روایت می‌شود و برادر شما که نام او بلیک هست پس از مرگ مادر ناپدید شده و شما اقدام به پیدا کردن او کرده‌اید و در همین راستا ماجراجویی خود را شروع می‌کنید. برای پیدا کردن برادر خود باید یک ربات امنیتی را در مکان‌های مختلفی مثل کلوپ‌ها، تصفیه‌خانه‌ها و… دنبال کنید تا بتوانید به رازهای مرموز ناپدید شدن برادرتان پی ببرید.

در گیم پلی بازی تکنولوژی، طبیعت و خاطرات در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و عناصر فرهنگی بسیاری در طول آن به چشم می‌خورد. همچنین بازی دارای دیالوگ‌های زیادیست و شما را به مکان‌های مختلفی می‌برد و رازهای بسیاری را برای شما آشکار می‌کند.

بازی NORCO

بازی NORCO توسط تیم بازی سازی Geography of Robots ساخته شده و کمپانی Raw Fury بازی را منتشر کرده است.

نام: NORCO
شرکت سازنده: Geography of Robots
ورژن: v1.1.2
نسخه: Razor1911
فرمت فایل: exe - pkg
پلتفرم: ویندوز - مک
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *