دانلود نرم افزار Numento v2.1.24 نسخه ویندوز

Numento

یک ابزار قدرتمند برای مدیریت فایل ها و مجموعه های شما میباشد. مجموعه و دسته های اختصاصی خود را ایجاد کرده و فایل های خود را طبقه بندی کنید. یکی از مشکلات رایج میان کاربران عدم دسترسی آسان به فایل های مختلف است، به این صورت که برای پیدا کردن یک فیلم و یا یک فایل به خصوص باید مدت ها در درایو ها و از میان ده ها فایل موجود وقت بگذارند. اما به کمک

نرم افزار Numento

دیگر نیاز به این کار نیست! چراکه این برنامه به شما این اجازه را داده تا آرشیو اختصاصی خود را با عناوین متفاوت ایجاد کنید. میتوانید دسته های، فیلم، موسیقی، کتاب، شبکه و… ایجاد کرده و فایل های هر عنوان را در دسته مخصوص خود بگذارید. با این روش دیگر نیاز نیست برای پیدا کردن یک فیلم میان صدها فیلم خود به جست و جو بپردازید، تنها کافیست به دسته فیلم درون Numento رفته و از آنجا در کوتاهترین زمان ممکن فیلم و یا فایل مورد نظر خود را پیدا کنید. یکی از ویژگی های فوق العاده این برنامه، قابلیت مدیریت مجموعه ها از طریق آیفون و یا آیپد میباشد. علاوه بر این فیلتر جست و جو هوشمند برنامه از دیگر ویژگی های فوق العاده آن بوده که به شما این امکان را میدهد تا فایل های خود را به سرعت پیدا کنید.
نام: Numento
حجم فایل: 48 مگابایت
شرکت سازنده: numento
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.1.24
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Numento v2.1.24

With Numento, you will be able to efficiently and easily manage your collection. Just how you like it? Numento contains pre-defined collection types. Create and personalize your own collection.

لینک دانلود