دانلود بازی Observation نسخه FitGirl و HOODLUM

به روز رسانی :

1398/03/04 نسخه FitGirl - v1.04 - Hotfix اضافه شد .

Observation یک بازی هیجان انگیز علمی تخیلی می باشد که در آن باید راز ناپدید شدن اعضای تیم دکتر اِما فیشر ( Dr. Emma Fisher ) را با استفاده از دوربین های یک هوش مصنوعی به اسم S.A.M که در ایستگاه فضایی وجود دارد، کشف کنید . شما در این بازی S.A.M را کنترل می کنید . در این بازی باید با استفاده از سیستم های موجود در ایستگاه، دوربین ها و ابزار های مختلف، به اِما کمک کنید تا بفهمد که برای ایستگاه فضایی، اعضای گروهش و خود S.A.M چه اتفاقی دارد می افتد . گرافیک بالا و داستان جذاب این بازی تجربه ای به یادماندنی را برای شما به ارمغان می آورد . این بازی ماجرایی و هیجان انگیز توسط استودیو No Code ساخته و توسط استودیو Devolver Digital در تاریخ 21 می سال 2019 برای پلتفرم های PlayStation 4 و Microsoft Windows منتشر شده است . 

توجه : تعداد کمی از افراد به دلیل داشتن وضعیت پزشکی خاص ممکن است با تماشای برخی از نور ها و تصاویر بازی دچار حملات صرعی شوند و یا لحظه ای آگاهی خود را از دست بدهند، به همین خاطر اگر قبلا تجربه حملات صرعی و یا بیماری های مربوط به صرع را داشته اید، قبل از بازی کردن، حتما با پزشک متخصص خود، مشورت کنید .

 

 

 

مشخصات بازی Observation :

سبک بازی : ماجرایی – ترسناک – شبیه ساز

پلتفرم : PlayStation 4, Microsoft Windows

زبان : انگلیسی

تاریخ انتشار : 21 می 2019

استودیو سازنده : No Code

منتشر کننده : Devolver Digital

سایت بازی : Observation

تریلر رسمی بازی Observation

Observation - FitGirl

Observation is a sci-fi thriller uncovering what happened to Dr. Emma Fisher, and the crew of her mission, through the lens of the station’s artificial intelligence S.A.M.Players assume the role of S.A.M. by operating the station’s control systems, cameras, and tools to assist Emma in discovering what is happening to the station, the vanished crew, and S.A.M. himself.

لینک دانلود