دانلود نرم افزار OEM Info Updater v9.2 نسخه ویندوز

OEM Info Updater

یک برنامه کاربردی جهت تغییر اطلاعات OEM  با استفاده از لوگو و سایر اطلاعات OEM میباشد. اگر نمیدانید باید بگویم که OEM که کوتاه شده عبارت Originally Equipment Manufacturer میباشد به نسخه های ویندوزی گفته میشود که از قبل بر روی سرور و یا لپ تاپ نصب شده اند. این نسخه از ویندوز در حقیقت ورژن اصل ویندوز میباشد که عموما شرکت های لپ تاپ و یا ارائه سرور از آنها استفاده میکنند. به طور مثال هنگامی که شما یک لپ تاپ را میخرید ممکن است از قبل برروی آن ویندوز نصب باشد و این همان ویندوز اصل است، به همین دلیل دیگر نیازی به نصب ویندوز پس از خرید نخواهید داشت. چنین ویندوز هایی را به هیچ عنوان نمیتوان انتقال داد و تنها کاربری که سرور و یا سیستم را خریداری کرده است تنها قادر خواهد بود در همان سیستم و یا سرور از آن استفاده کند. حال

نرم افزار OEM Info Updater

آمده و به ما اجازه داده تا به کمک آن بتوانیم اطلاعات چنین ویندوزی را تغییر دهیم. به کمک OEM Info Updater میتوانید اطلاعاتی نظیر سازنده، مدل، تلفن، وبسایت، لوگو و… را تغییر دهید.
نام: OEM Info Updater
حجم فایل: 75 مگابایت
شرکت سازنده: VK
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v9.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

OEM Info Updater v9.2

OEM Info Updater – is a program to change the OEM information set via OEM Info Updater corporate logos and other OEM information. The program allows you to change the values: Manufacturer, Model, clock support, phone, website and logo. The program includes a large set of ready-made logos or you can choose your own.

لینک دانلود