دانلود فیلم سینمایی Official Secrets 2019 با دوبله فارسی

Official Secrets

فیلم سینمایی محصول ایالات متحده و انگلستان به زبان انگلیسی میباشد . این فیلم سینمایی در ژانر بیوگرافی ، جنایی و درام میباشد و بر اساس واقعیت ساخته شده است . فیلم سینمایی Official Secrets به کارگردانی Gavin Hood و نویسندگی Gregory Bernstein و تهیه کنندگی Ged Doherty میباشد . در فیلم Official Secrets مت اسمیت ، متیو گود ، آدام باکری ، ایندیرا وارما و رالف فینز بازی می کنند .

فیلم Official Secrets

نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس در تاریخ 28 ژانویه 2019 به دست آورد و در 30 آگوست 2019 توسط ایالات متحده IFC Films و در انگلستان در 18 اکتبر 2019 توسط Entertainment One اکران شد . کاترین گان که در جریان فوریت حمله به عراق در سال 2003 ، یک یادداشت محرمانه NSA را در معرض نمایش سیستم جاسوسی قرار داد تا نظر سازمان امنیت مشترک ایالات متحده و انگلیس قرار را به موضوع مهمی جلب کند . در این یادداشت پیشنهاد شده است كه كشورهای عضو كمتر و غیرمترقبه را به رأی دادن به جنگ مشروعیت دهد . روزنامه نگاری به نام مارتین برایت در روزنامه Observer لندن آن را منتشر کرد و این داستان تاثیرات مختلفی را در سرتاسر جهان منتشر کرد . اعضای شورای امنیت خشمگین شدند و هر فرصتی برای قطعنامه سازمان ملل به نفع جنگ از بین رفت . اما طی چند روز ، بوش اظهار داشت که دیگر نیازی به پشتوانه سازمان ملل نیست و به هر حال حمله کرد . با فروپاشی عراق به آشوب ، كاترین دستگیر شد و به اتهام نقض قانون اسرار رسمی متهم شد . مارتین نیز با اتهامات احتمالی روبرو شد . 
نام: Official Secrets
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز imdb: 7.3
زبان: فارسی
ژانر: جنایی
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 52 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده آمریکا
کارگردان: Gavin Hood
تهیه کننده: Ged Doherty
نویسنده: Gregory Bernstein
ستارگان: Keira Knightley
رمز فایل: www.download.ir

Official Secrets 2019

The true story of a British whistleblower who leaked information to the press about an illegal NSA spy operation designed to push the UN Security Council into sanctioning the 2003 invasion of Iraq.

لینک دانلود