دانلود بازی کامپیوتر Old Gods Rising نسخه کرک شده CODEX

به روز رسانی :

1399/03/01 نسخه Old Gods Rising - CODEX اضافه شد.

Old Gods Rising

یک بازی ماجرایی اول‌شخص است که شما را در نقش یک استاد تاریخ باستان که توماس وینستون نام دارد قرار می‌دهد. ریشه‌های داستانی

بازی Old Gods Rising

از آنجایی آغاز می‌شود که توماس کتابی پرمخاطب و مهم در زمینه تاریخ باستان منتشر می کند که پس از بررسی‌های اولیه مشخص می‌شود که او از مدارک و آثار تاریخی جعلی در نوشتن و تألیف این کتاب استفاده کرده است. پس از این افشاگری، اوضاع و اعتبار کاری توماس نابود شده و حتی از شوی تلویزیونی Finding Britain نیز اخراج می‌شود. او مدت زیادی در تنهایی و سکوت رسانه‌ای به سر می‌برد تا اینکه در نهایت پیشنهاد کاری خوبی از طرف یک کارگردان سینما به نام Maz Kayfer دریافت می‌کند. ماز قصد دارد یک فیلم تاریخی با نام Old Gods Rising بسازد و از توماس دعوت می‌کند تا به عنوان یک مشاور به ایفای نقش بپردازد. پس از صحبت‌های اولیه، تیم تولید نتیجه می‌گیرد که دانشگاه Ashgate بهترین لوکیشن برای فیلمبردای است. پس از رسیدن به این دانشگاه، اوضاع به طرز عجیب‌وغریبی پیش رفته و توماس خودش را در میان ماجراجوی‌های وحشتناکی پیدا می‌کند. در طی این ماجراجویی‌ها او موفق به کشف آثار باستانی ارزشمندی می‌شود که اطلاعات بسیار خوب و جامعی در ارتباط با گذشته و ریشه‌های این دانشگاه به توماس می‌دهد. او باید از مهارت‌های زبان‌شناسی و رمزگشایی خود در جهت به دست آوردن مفهوم اشکال حک شده روی سطوح و نوشته‌های باستانی استفاده کند تا بتواند به معماهای پیش رو به بهترین نحو ممکن واکنش نشان دهد. 

..|| این عنوان در تاریخ 31 اردیبهشت منتشر خواهد شد ||..

نام: Old Gods Rising
شرکت سازنده: Bad Blood Studios
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Bad Blood Studios
رمز فایل: www.download.ir

Old Gods Rising - CODEX

Thomas Winston, Professor of Ancient History and recently fired host of the popular TV show “Finding Britain,” has been in hiding for weeks.

لینک دانلود