تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ON1 HDR 2020.1 v14.1.1.8876 نسخه ویندوز

ON1 HDR

به شما تصاویر HDR طبیعی را عرضه میکند. شما میتوانید به کمک نرم افزار ON1 HDR سایه ها، نور پردازی ها و حرکت ها را کنترل کنید. به عنوان مثال حرکت هایی مانند حرکت ابرها و یا آب های جاری را میتوانید به کمک آن به راحتی کنترل کنید. یکی از ویژگی های فوق العاده در این کنترل حرکت توانایی مشاهده پیش نمایش زنده میباشد که به شما کمک میکند تا نتیجه کار خود را مشاهده کنید. سپس تصاویر HDR خود را با ابزار های بینظیر و حرفه ای کامل کرده و آنرا ویرایش کنید.

نرم افزار ON1 HDR

دارای 9 افکت منحصر به فرد برای بالا بردن کیفیت لنز دوربین شما دارد که میتواند به صورت قابل توجهی کیفیت تصاویر شما را افزایش دهد. رنگ ها، HDR Look, Dynamic Contrast, Glow, Black and White, LUTs و بسیاری از موارد دیگر را با یکدیگر مخلوط کرده تا یک تصویر خارق العاده ایجاد کنید. به کمک ON1 HDR دیگر نیازی به گرفتن عکس در نور نمیباشد، شما میتوانید در مکان کم نور نیز تصاویر خود را ثبت و به کمک برنامه نور پردازی های حرفه ای و سایه گذاری منحصر به فرد انجام دهید. ایجاد تصاویر HDR با سرعت بینظیر، ایجاد سایه و حرکت گذاری، وجود طیف گسترده ای از ابزار ها و… همگی از ویژگی های کلیدی برنامه به حساب می آیند.
نام: ON1 HDR
حجم فایل: 711 مگابایت
شرکت سازنده: ON1
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v14.1.1.8876
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

ON1 HDR 2020.1 v14.1.1.8876

You can control the movement, such as clouds and running water with a live preview. Then, perfect your HDR photos with powerful tools and presets that showcase your creativity. ON1 HDR works as both a standalone and a plug-in for Lightroom Classic CC.

لینک دانلود