دانلود بازی کامپیوتر Onryo نسخه PLAZA

Onryo

بازی ترسناک اکشن مبتنی بر بقایی است که در ژاپن جریان دارد . ماموریت شما در این عنوان این است که با استفاده از دوربینی مخصوص دشمن هایی که در خانه های خالی از سکنه هستند را نابود کنید و این مکان ها را پاک سازی کنید . توسعه دهندگان این عنوان پیشنهاد می کنند که حتما

بازی Onryo

را با استفاده از هدفون تجربه کنید ، زیرا که هم تجربه ی بازی را برای شما جذابتر می کند و هم بدون آن تشخیص این که بفهمید ارواح در کجا قرار دارند ، بسیار سخت است . تجربه ی این بازی برای برخی از بازیکن ها می تواند دشوار باشد ، پس باید در هنگام بازی کردن آن صبور باشید و سهی کنید الگوها و رفتارهای دشمن ها را بفهمید و با استفاده از آن ها نابودشان کنید . بسته به مهارتتان و سبکی که بازی می کنید ، این عنوان حدود 90 تا 120 گیم پلی خواهد شد . تجربه ی این بازی بسیار چشم گیر و جذاب است اتمسفر فوق العاده ی آن و گرافیک بالای آن باعث می شود که بازی بسیار بیشتر ترسناک به نظر برسد . منبع الهام اصلی سازندگان فیلم های ترسناک ژاپنی بوده اند و اگر که به این نوع فیلم ها علاقه دارید نباید تجربه ی این بازی را از دست بدهید . اکتشاف و جست و جو در محیط بازی جزو عناصر اصلی گیم پلی است و شما با این کار می تواند پرده از یک سری اسرار بردارید و با معماهایی رو به رو شوید . توجه داشته باشید که این بازی فعلا سیستم سیو ندارد و در صورتی که شخصیت شما بمیرد ، بازی از اول شروع خواهد شد اما سازندگان در حال رفع این مشکل هستند .
نام: Onryo
حجم فایل: 1.67 گیگابایت
شرکت سازنده: Chilla's Art
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - ترسناک - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Chilla's Art
رمز فایل: www.download.ir

Onryo - PLAZA

Onryo | 怨霊 is a survival action horror game set in Japan. Your mission is to exorcise the haunted house by killing enemies with a special camera. Warning: You are only granted one life and death would mean a start over (though, you could revive yourself if you have a Magatama.) However, we are working on implementing a save system. We recommend you wear headphones. Without it, it will be extremely hard to tell where the ghosts are. The game can be difficult for some players. Be patient and observe enemy patterns and behaviors. The playtime is around 90 ~ 120 minutes long, depending on your skill and playstyle.

لینک دانلود