تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Optiwave OptiSystem v7.0 نسخه ویندوز

OptiSystem

نام نرم افزاری کاربردی در زمینه طراحی ، آزمایش ، شبیه سازی شبکه های فیبر نوری می باشد و در تعریف دقیق تر یک ابزار جامع برای طراحی و شبیه سازی لایه انتقال شبکه های مدرن فیبر نوری می باشد. امروزه در سیستم های مخابراتی شبکه های فیبر نوری دارای چالش ها و جزئیات بسیار زیادی هستند که عدم رعایت آنها به شدت بر کیفیت ارتباطی خطوط تاثیر گذار می باشد و از طرفی آزمون و خطای فیزیکی مستلزم هزینه های بسیار زیادی است و طبیعتا جبران خسارات مالی وارده در اکثر موارد غیر ممکن می باشد به همین دلیل قبل از پیاده سازی فیزیکی این شبکه ها از برنامه های تحلیل گر و شبیه سازی استفاده می شود تا بتوان این خطاها را به حداقل رساند.

نرم افزار OptiSystem

با دارا بودم رابط کاربری بسیار ساده امکان استفاده از انواع اتصالات نوری و انواع کابلها و المنت های مورد نیاز این شبکه ها را فراهم می کند که می توان از این قابلیتها از یک پروژه کوچک پخش کننده آنالوگ گرفته تا زیرساختهای عظیم مخابراتی در سطح کشوری و بین قاره ای استفاده کرد و شبکه مورد نظر را به صورت دقیق شبیه سازی و مورد بهینه سازی قرار داد. همچنین رابط گرافیکی این برنامه به شما اجازه می دهد تا تمامی عناصر و ارتباطات را به صورت دیداری چیدمان کنید و با تغییر مشخصات و پیکربندی های جدید به صورت آنی تاثیر تغییرات اعمال شده را مشاهده کنید. استفاده از این برنامه قطعا در کاهش هزینه ها موثر خواهد بود و جلوی بسیاری از ضررهای احتمالی ناشی از پیاده سازی فیزیکی نادرست گرفته خواهد شد.
نام: OptiSystem
حجم فایل: 109.1 مگابایت
شرکت سازنده: Optiwave
ورژن: v7.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Optiwave OptiSystem v7.0

OptiSystem is a powerful software for designing, testing and simulating fiber optic networks. This program is more precisely a comprehensive tool for designing and simulating the transmission layer of modern fiber optic networks. In telecommunication systems, fiber optic networks have many challenges and details, the non-compliance of which greatly affects the communication quality of the lines. On the other hand, trial and error requires a lot of money, and of course it is impossible to compensate for the financial losses in most cases, so before the physical implementation of these networks, analytics and simulation programs are used to minimize these errors. It may reach.

لینک دانلود