دانلود بازی واقعیت مجازی Out of Ammo نسخه Portable

Out of Ammo

یک بازی واقعیت مجازی در سبک اکشن و استراتژیک است که در سال 2016 و توسط RocketWerkz طراحی و منتشرشده است. در این بازی شما وظیفه‌دارید تا به‌عنوان فرمانده ارتشی بزرگ، در مقابل سربازان دشمن صف‌آرایی کنید. بازی به‌صورت اختصاصی در حالت room-scale طراحی‌شده است بدین‌صورت که حرکات بدنی و موقعیت شمارا در اتاق بررسی می‌کند و بر اساس آن حرکات شما در بازی تعیین می‌شود. در طی نبردها باید به بخش‌های مختلف ارتش خودسر زده و مواضع دفاعی بسازید یا دستوراتی به واحدهای مختلف ارسال کنید. در گیم پلی

بازی Out of Ammo

هشت محیط آزاد طراحی‌شده است که می‌توانید قدرت و مهارت خود را با کمک آن‌ها بسنجید. برای انجام مراحل بازی دو حالت مختلف وجود دارد که می‌توانید در ابتدای هر مرحله از میان آن‌ها یکی را انتخاب کنید. عناصر استراتژی بازی در نوع خود بسیار جذاب و درعین‌حال ساده است. می‌توانید در بخش‌های مختلف قلمرو خود استحکامات دفاعی مانند دیوار و یا برج بسازید. حدوداً 5 واحد نیروی مختلف در بازی وجود دارد که هرکدام دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های به خصوصی هستند که در برخی شرایط حساس می‌توانند راهگشا باشند. در هنگام نبردها قادرید تا از پشتیبانی و حمایت توپخانه، حملات هوایی و تک‌تیراندازها استفاده کنید که عنصر تقریباً جدیدی در بازی‌های استراتژیک محسوب می‌شود. پنج کلاس نیروهای بازی به ترتیب تفنگدار، اسنایپر، خمپاره‌انداز، مدیک و مهندس نام دارند. تفنگداران نیروهای عادی و عملیاتی بازی هستند که در خط مقدم و به‌صورت رودررو با دشمن می‌جنگند. کلاس اسنایپر از اسلحه‌های نیمه اتوماتیک استفاده می‌کند و برای پشتیبانی نیروهای تفنگدار بسیار مفید و حیاتی هستند. خمپاره‌اندازها در پشت جبهه حضور دارند و به نیروهای خط مقدم کمک می‌کنند. مدیک درواقع پزشکان و پرستاران هستند که وظیفه‌ی درمان نیروهای مختلف را بر عهده‌دارند. این گروه نیز قادرند در میدان‌های نبرد به مبارزه بپردازند اما بسیار ضعیف هستند زیرا تنها چیزی که می‌توانند حمل کنند یک اسلجه هفت‌تیر معمولی است. آخرین کلاس یا کلاس مهندس وظیفه ساخت و تعمیر ابزارآلات دفاعی و سلاح‌ها را بر عهده‌دارند. از این کلاس در میدان نبرد نیز می‌توان استفاده کرد اما توانایی حمل سلاح آن‌های بسیار ضعیف است و فقط توانایی استفاده از شات گان را دارند. 
* این بازی تنها با هدست های واقعیت مجازی یا VR قابل بازی می باشد *
 
نام: Out of Ammo
حجم فایل: 2.5 گیگابایت
شرکت سازنده: RocketWerkz
تاریخ انتشار: 2016
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: RocketWerkz
رمز فایل: www.download.ir

Out of Ammo - Portable

Out of Ammo is an intense virtual reality strategy game for the HTC Vive that puts you in the commander's seat against wave after wave of soldiers. Built exclusively for room-scale to make use of motion tracking, the game allows you to move around the battlefield to build defenses and issue orders. You can even directly possess your units to directly engage the enemy making use of cover and preparing your magazines carefully so you don't.... run out of ammo!

لینک دانلود