تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Outlive Everything v1.1 همراه با دیتا

Outlive Everything

نام بازی جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن ، جنگی و ترسناک می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را به صورت رایگان و همراه با فایل دیتای بازی را از سایت ما دریافت کرده و نظرات خود را به اشتراک بگذارید . شما در حالی که در بیمارستانی روانی بوده اید و دخترتان که بسیار باهوش می باشد برای تحقیقات به آن بیمارستان می آید او را میدزدند و روی دخترتان می خواهند آزمایش هایی انجام دهند و تمامی این کارها از طرف خود سیستم آنجا بوده و شما باید اتقامی سخت را بگیرید . شما در فضایی تاریک و بسیار ترسناک و در بیمارستانی روانی با انسان های خطرناک بوده که فضایی بسیار ترسناک و هیجانی را ایجاد می کند و باید با نهایت دقت و سرعت عمل خود داستان بازی را رقم بزنید .

بازی Outlive Everything

دارای گرافیکی بسیار بالا و عالی می باشد که مخاطب را جذب و خیره صحنه های خود خواهد کرد . فضا سازی بازی بسیار دقیق بوده و به نحوی می باشد که شما را تماما تسخیر بازی کند . پس اگر به بازی های اکشن یا ترسناک علاقه مند می باشید حتما این بازی را امتحان کنید .
نام: Outlive Everything
حجم فایل: 169 مگابایت
شرکت سازنده: ZIMA Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - ترسناک
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Outlive Everything v1.1 + Data

While you were in a mental hospital, your daughter, who has inexplicable abilities, is taken to the hospital for research. All experiments are carried out in secret from the State. You have to plunge into the terrifying and at the same time amazing first-person horror. Learn as much as you can about your daughter and the hospital, and maybe you can do it ...

لینک دانلود