تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Overview of Credit Risk Portfolio Management

Overview of Credit Risk Portfolio Management

فیلم آموزشی محصول کمپانی Oreilly و به زبان انگلیسی میباشد . این دوره آموزشی معرفی کاملی در مورد تکنیک های مهم مدیریت ریسک پرتفوی اعتبار ، با دقت و مقایسه چندین مدل و رویکرد پرکاربرد با دقت ارائه می دهد . در

دوره Overview of Credit Risk Portfolio Management: New York Institute of Finance Virtual Class

مشاور برجسته و مربی مؤسسه دارایی نیویورک ، استفاده از مشتقات اعتباری و سایر روشهای کاهش ریسک را به عنوان بخشی از یک برنامه مدیریت ریسک پرتفوی اعتباری منسجم و موثر بطور کامل بررسی می کند . مربی Rodríguez Valladares بینش عمیقی از تجربه گسترده وی به عنوان مشاور ، پزشک و مربی که با بانکهای خصوصی پیشرو ، بانکهای مرکزی و تنظیم کننده های سراسر جهان کار می کند ، به اشتراک می گذارد . او در Overview of Credit Risk Portfolio Management با روشن کردن رابطه ریسک اعتباری با سایر ریسکهایی که مؤسسات مالی با آن روبرو هستند از جمله ریسک بازار ، ریسک عملیاتی و ریسک نقدینگی شروع می کند . در مرحله بعد ، وی یک دیدگاه یکپارچه در مورد مدیریت ریسک ، از جمله توضیح مختصر در مورد نقشهای در حال تحول آژانس های گزارشگری اعتبار ارائه می دهد . پوشش همچنین شامل تعریف و بحث در مورد سیستم های رتبه بندی ریسک داخلی ، توضیح عملی اندازه گیری ریسک اعتباری در رابطه با رویکرد ارزش-در معرض خطر (VaR) که به طور گسترده استفاده می شود ، توضیحی روشن در مورد مدل نظری گزینه ها از ریسک اعتباری ، و بررسی عوامل اصلی کاهش ریسک اعتباری . شرکت کنندگان بینش عمیق تری نسبت به قرار گرفتن در معرض ، احتمال پیش فرض و ضرر پیش بینی شده به دست می آورند . روش بازگشت خطر در سرمایه RAROC CreditMetrics؛ گزینه های قیمت گذاری ریسک اعتباری ، و خیلی بیشتر .
نام: Overview of Credit Risk Portfolio Management: New York Institute of Finance Virtual Class
شرکت سازنده: Oreilly
تاریخ انتشار: 2011
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Oreilly
رمز فایل: www.download.ir

Overview of Credit Risk Portfolio Management

This video course offers a complete introduction to essential credit portfolio risk management techniques, carefully examining and comparing several of the most widely used models and approaches.

لینک دانلود