تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Painkiller: Black Edition نسخه WaLMaRT

Painkiller: Black Edition

علاوه بر نسخه ی اصلی بازی Painkiller شامل بسته ی توسعه دهنده ی Battle out of Hell نیز می شود که در خود ده مرحله ی تک نفره ی اضافی و چند دشمن جدید دارد . داستان گوتیک و گیم پلی سریع و دیوانه وار از جمله ویژگی های اصلی این بازی هستند .

بازی Painkiller: Black Edition

یک عنوان اول شخص شوتر ترسناک است که برای بازیکن های عاشق گیم پلی سرعتی و خشن طراحی شده است . این بازی یک جهنم جذاب برای معتادان آدرنالین است ، جایی که پر است از هیولاهایی که به دنبال خونتان هستند . از نظر گرافیکی این عنوان بی همتاست . بازی با موتور اختصاصی و ویژه ی PAIN Engine توسعه یافته است که در آن می شود چند ضلعی های غیر قابل باوری را ایجاد کرد و باکیفیت ترین تکسچرها را در آن پایاده کرد . همچنین تکنیک های پیشرفته و جدیدی برای روشنایی و سایه زنی این بازی ابداع شده اند و شبیه سازی شیشه و بازتاب آب نسبت به زمان خود در واقع گرایانه ترین سطح ممکن قرار دارند . همچنین نورهای حجمی و مه و دیگر موارد نیز به بهترین شکل ممکن در این بازی هستند . توسعه دهنگان برای فیزیک بازی نیز از موتور Havok 2.0  استفاده کرده اند که به آن ها این اجازه را داده میان فانتزی و واقع گرایانه بودن محیط بازی تعادلی ایجاد کنند . جایی در میان بهشت و جهنم ، زمان داوری شما نزدیک است . عالم اموات درگیر یک جنگ با نیروهای شیطانی می شود و شما باید برای این که گناهان خود را جبران کنید و بهشتی شوید با این نیروها بجنگید ، اما سپس با پیشروی در بازی یک سری اسرار آشکار می شوند که خبر از فریبی بزرگ می دهند . شما در این بازی به اسلحه های مختلف و متفاوتی دسترسی خواهید داشت . کمپین داستانی این بازی بسیار جذاب است و شامل بیش از 30 مرحله می شود که ارزش تکرار بسیار بالایی نیز دارند .
نام: Painkiller: Black Edition
حجم فایل: 3.39 گیگابایت
شرکت سازنده: People Can Fly
تاریخ انتشار: 2004
امتیاز استیم: 9
نسخه: WaLMaRT
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - اول شخص شوتر - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: THQ Nordic
رمز فایل: www.download.ir

Painkiller: Black Edition - WaLMaRT

Painkiller Black Edition includes Painkiller and the expansion pack Battle Out of Hell, featuring 10 additional single-player levels and many new villans. Gothic Story, Frantic Gameplay. Painkiller is a first-person horror shooter, designed to satisfy a gamer's hunger for intense, fast-paced action. It's an adrenaline addict's nightmare, where hellish monsters swarm in seemingly endless mobs.

لینک دانلود