دانلود بازی آنلاین Paladins Season 4 آپدیت 13 اسفند 1399 نسخه استیم

به روز رسانی :

1399/12/13 آپدیت 3 مارس 2021 اضافه شد .

Paladins

بازی در سبک اکشن آنلاین است که به صورت رایگان می باشد که در تازیخ 8 می 2018 توسط استدیو Evil Mojo Games ساخته شده و توسط استدیو Hi-Rez Studios برای پلتفرم کامپیوتر منتشر شده است .

بازی Paladins

بیش از 25 میلیون کاربر فعال دارد و شما می توانید به راحتی و صورت رایگان به دنیای فانتزی این بازی پیوسته و تیراندازی را در این بازی به شکلی جدید احساس کنید . در این بازی علاوه بر اسلحه های مختلف می توانید از قدرت های جادویی مختلف به عنوان یک قهرمان افسانه ای استفاده کنید . پالادین یک دنیای فانتزی پر جنب و جوش با شخصیت های متنوعی از قهرمانان است که شامل نژادهای مختلف مثل انسان ، گابلیون ها ، الف ها و اژدها های جتپک هست . در این بازی هر کرکتر دارای مجموعه توانایی های منحصر به فرد است که این باعت می شود نوع مبارزه هر کلاس متفاوت باشد و همچنین به صورت رایگان کلاس های جدید به این بازی اضافه می شود . 
نام: Paladins
حجم فایل: 19.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Hi-Rez Studios, Evil Mojo Games
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 9
نسخه: Steam Backup
آپدیت: 13 اسفند 1399 (Season 4 )
پلتفرم: ویندوز
منتشر کننده: Hi-Rez Studios
رمز فایل: www.download.ir

Paladins Update 03 March 2021

Join 25+ million players in Paladins, the free-to-play fantasy team-based shooter sensation. Wield guns and magic as a legendary Champion of the Realm, customizing your core set of abilities to play exactly how you want to play.

لینک دانلود