تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند پاندا Pandas

Pandas

فیلم مستند محصول ایالات متحده و به زبان انگلیسی میباشد . در کوههای سیچوان ، چین ، یک محقق با یک پاندا  به نام Qian Qian ارتباط برقرار می کند ، این پاندا قرار است برای اولین بار طبیعت را تجربه کند . پاندا ها در سراسر جهان محبوب هستند و حالا آنها در فیلم مستند Pandas به یک پرده بزرگ می آیند ، یک ماجراجویی نفس گیر و تجربه شگفت انگیز برای کل خانواده . در پایگاه چنگدو پاندا در چین ، دانشمندان برای پرورش حیوانات وحشی به منظور حفاظت از این گونه ها ، از پرورش گونه ها استفاده می کنند تا توله های وحشی را وارد کشور کنند . فیلم مستند Pandas یکی از محققان این چنینی را دنبال می کند ، شور و اشتیاق او را به آغاز یک روش جدید با الهام از برنامه خرس سیاه در روستای نیوهمپشایر سوق می دهد . آنچه به عنوان یک همکاری متقابل فرهنگ آغاز می شود برای یک زیست شناس آمریکایی که از یک اقیانوس برای پیوستن به او عبور کرده است ، به یک زندگی در حال تغییر و تحول تبدیل می شود . در

فیلم مستند Pandas

با دوربین های IMAX R ، در اولین ماجراجویی هیجان انگیز جدید در کوه های سیچوان به Qian Qian بپیوندید ، زیرا اولین قدم های خود را در خارج از زیستگاه محافظت شده خود بر می دارد ، طبیعت حیوانی واقعی خود را کشف می کند … او با چالش های ناشناخته روبرو میشود .
نام: Pandas
حجم فایل: 4.7 گیگابایت
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز imdb: 7.4
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 42 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mp4
کارگردان: David Douglas
نویسنده: Drew Fellman
ستارگان: Kristen Bell
رمز فایل: www.download.ir

Pandas

In the mountains of Sichuan, China, a researcher forms a bond with Qian Qian, a panda who is about to experience nature for the first time.

لینک دانلود